top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
Колискові
Галерея
 

Iridium Go! − супутниковий зв'язок ще ніколи не був таким зручним

   Навколо терміналів для супутникового зв'язку існує декілька старих міфів. Мовляв, це шалено дорогі, величезні пристрої, схожі на мобільні телефони, якими ми користувались два десятиліття тому. Справді, колись все так і було. Але тепер ситуація докорінно змінилась, адже з'явились такі мініатюрні і зручні пристрої, як Iridium Go!

 
 
Переосмислення самої сутності зв'язку

   Інженери американської компанії Іридіум вирішили припинити змагання зі стільниковими операторами. І справді, як можна виграти боротьбу з тими, хто буквально кожних півроку випускає нову лінійку терміналів? Вони обрали інший шлях − дали можливість користувачам перейти зі стільника на супутник, не змінюючи при цьому сам термінал.
Так, Iridium Go! − це, фактично, Wi-Fi роутер, до якого ви можете приєднатись за допомогою будь-якого сучасного смартфона. Так само, як ви вдома під'єднуєтесь до власної локальної мережі. Тільки дані будуть йти через супутник.
Звичайно, що на смартфон треба інсталювати фірмову аплікацію від Іридіум, через яку можна буде керувати супутниковим зв'язком. Далі − нічого складного. Прямо через аплікацію, як через будь-який стандартний месенджер, можна здійснювати телефонні дзвінки, відправляти та приймати короткі текстові повідомлення. А користуватись інтернетом можна у будь-якому застосунку чи аплікації, хоча б в тих самих месенджерах чи соціальних мережах.
Ви просто користуєтесь власним смартфоном, де б ви не знаходились, адже Іридіум покриває всю поверхню Землі. Єдине, що треба зробити, так це увімкнути термінал Iridium Go!, поставити його на таке місце, де буде гарний огляд неба, і встановити зв'язок із супутниками. Це легко зробити, користуючись лишень миготінням індикаторів на його корпусі, що показує рівень сигналу. Як тільки пристрій спіймає сигнал, можна під'єднатися до нього смартфоном, ноутбуком чи будь-яким іншим пристроєм, здатним користуватись бездротовою мережею.
 
Мініатюрні розміри, висока витривалість

   При своїх невеличких розмірах та вазі, Iridium Go! зберігає всі переваги стандартного супутникового термінала. По-перше, він здатен працювати навіть в важких умовах, легко витримує перепади температури від −20 °C до +60 °C. Не боїться падінь та агресивного впливу негативних факторів зовнішнього середовища, адже захищений згідно військового стандарту НАТО MIL-STD 810F. А ємності внутрішньої батареї вистачить на цілих чотири години безперервної розмови чи цілих тридцяти годин роботи в режимі очікування.

Джерело: https://spotme.ua
 

-
12-10-2018
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Продаж профнастилу, металочерепиці
Розклад руху автобусів
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top