top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Хакери використовують Google для майнінгу криптовалюти

   У новій доповіді компанії з кібербезпеки TrendMicro зазначено, що рекламна платформа Google DoubleClick була використана для розповсюдження серед користувачів у Європі та Азії  шкідливих програм для прихованого майнінгу криптовалют, - повідомляє Сoindesk.
 
У своєму блозі з безпеки та розвідки компанія пояснила, як CoinHive - програма JavaScript, що працює у фоновому режимі веб-сайту та використовує потужність комп'ютера для майнінгу монеро (криптовалюта з відкритим вихідним кодом, призначена для анонімних грошових транзакцій), була розповсюджена зловмисниками, які втрутились в роботу DoubleClick Google. Показово, що майнери полюбляють CoinHive за можливість працювати без згоди або відома користувача.
 
Рекламний сервіс DoubleClick Google також використовує YouTube, найпопулярніший сервіс обміну відео, через що зловмисники мали вплив на користувачів сайту. У цю схему також входив "окремий веб-майнер, який підключається до приватного пулу".
 
Згідно з доповіддю, шкідлива програма включала в себе два різних скрипти веб-майнера на додаток до фактичної реклами.
 
"Уражена веб-сторінка показує легітимну рекламу, поки два веб-майнери таємно роблять свою «брудну» справу. Ми припускаємо, мета зловмисників, які використовують ці оголошення на веб-сайтах - задіяти якомога більше користувачів, ніж просто «хакнути» пристрої. Трафік, пов'язаний з вищезгаданими «мисливцями» за криптовалютою знизився після 24 січня ", - йдеться у доповіді TrendMicro.
 
Майже 80 відсотків потужності комп'ютера, що попав під вплив CoinHive, може використовуватися для майнінгу, що в свою чергу зменшує продуктивність роботи прцесора.
 
В останні місяці шахрайський видобуток криптовалют зростає. Зокрема, в компанії "Транснефть" помітили, що їхні системи постраждали від шкідливих програм. У листопаді повідомлялося, що CoinHive стала однією з найпоширеніших шкідливих програм на сьогодні.


---


01-02-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top