top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Вчені попереджають про небезпеку смартфонів

   Департамент охорони здоров’я США опублікував нові дані про небезпеку випромінювання стільникових телефонів і смартфонів.

Дослідники виявили суттєві витоки електромагнітного випромінювання і вирішили попередити користувачів. Департамент категорично наполягає на тому, щоб по можливості тримати пристрій на відстані від тіла, -  пишуть "Цікавості".

«Фахівці в області охорони здоров’я отримали серйозний привід для побоювання щодо довгострокового та високоефективного впливу енергії, що виділяють стільникові телефони», — сказав представник департаменту. Нові дані з’явилися після того, як один з американських судів зобов’язав опублікувати раніше засекречені документи.

Рік тому професор Каліфорнійського університету в Берклі Джоел Московіц ініціював судовий процес, щоб домогтися публікації результатів досліджень того, як використання мобільних телефонів збільшує ризик виникнення пухлин.

    Samsung Galaxy S8 отримає цікаве доповнення
    На GFX Bench засвітилася нова модель Pikachu від Sony

За підсумками вивчення документів, медики рекомендують не тримати телефон в кишені, а при розмові — біля вуха протягом тривалого часу, скоротити час використання при поганому сигналі, і не тримати біля ліжка ночами. Також, було встановлено, що в рухомому автомобілі, автобусі чи поїзді, ваш телефон випромінює куди більше радіочастотної енергії, ніж зазвичай.

Разом з тим, експерти погоджуються з думкою, що людство на даному етапі недооцінює ризик від використання мобільних телефонів, в тому числі, за рахунок того, що виробники не проводять необхідних тестів на шкоду для здоров’я, а також часто приховують їх результати.

---


24-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top