top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Синоптики очікують найлютішу за 100 років зиму

   Зима у 2017 році прийде в Україну вже у листопаді. При цьому синоптики вже відзначають, що вона буде найбільш суворою за останнє століття. Йдеться не лише про екстремально низьку температуру, а й про снігопади та катаклізми. Кліматичні зміни торкнуться усіх континентів на північній півкулі.
 
Новину повідомляє «Преса України».
 
Кліматологи з країн Європи зазначають, що зміни клімату вже фіксуються по всій земній кулі. В Ірландії, приміром, вже на цьому тижні температура опуститься нижче нуля. Та все ж така вереснева погода не характерна для цієї частини планети. Науковці переконані, що це не є наслідком глобальним потеплінням, а свідчить про перехід Землі в новий кліматичний цикл.
 
Найближчими роками також не варто чекати помірної зими з дощами. Відтепер зима буде приходити вже в листопаді, а морози стануть “справжніми”. У грудні ж, за прогнозами синоптиків, температура буде опускатися нижче -5 градусів.
 
Зими будуть сніжними не тільки в Європі,  а й в Азії. Як відомо, сніг в цьому регіоні був великою рідкістю багато років поспіль.
 
Зміни клімату провокує різке підвищення температури в Тихому океані, яка вже піднялася на один градус. Саме тому  над Європою сформувалися крижані арктичні повітряні маси.
 
Холодний вітер стане звичним явищем для всього європейського континенту. Українці ж мають звикати до температури в -25 градусів у січні та лютому.
 
Нагадаємо, через півстоліття Україна вже не нагадуватиме ту державу, якою є сьогодні. Потепління, яке незворотно насувається на українські землі, принесе з собою глобальні, неминучі та згубні для екосистеми наслідки. Такий прогноз дали метеорологи.

17-09-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top