top
.
Новини
Ковель
Відео
Корисне
Карта
Інформація


 
Новини України
 

Вчені виростили штучний мозок


   Дослідники вивчили білки, які знаходяться в нервових клітинах, а також клітинний метаболізм і властивості електропровідності нейронів, - повідомляє "Сегодня.ua"

Неймовірно складний штучний мозок, який складається з трьох автономних областей, виростили дослідники з Гарвардського університету. Про це йдеться в матеріалі New Scientist.

Як повідомляється, мозок складається з трьох областей, що мають аналоги і у живих організмів: мигдалин, гіпокампу і кори. Кожна з областей має різні за функціями і будовою нейрони.

Щоб створити штучний мозок, вчені вивчили білки, які знаходяться в нервових клітинах, а також клітинний метаболізм і властивості електропровідності нейронів. Потім шляхом культивування нервових клітин одного типу в окремій області вони відстежили зміни, які зазнають нейрони при створенні зв'язків і "спілкуванні" один з одним, після чого були прибрані обмежувачі областей, що перешкоджали утворенню нервових зв'язків.

Цікаво, що для демонстрації працездатності штучного мозку вчені ввели препарат фенісілідину гідрохлорид, що використовується для моделювання симптомів шизофренії.

Вони вивчили ефект впливу препарату як на окремі ділянки мозку, так і на їх взаємозв'язку і прийшли до висновку, що такий штучний мозок є хорошим інструментом для вивчення неврологічних і психіатричних захворювань, в тому числі наркоманії та хвороб, викликаних травмою мозку.

24-01-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016

 
Галерея

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
ТВ Онлайн
 
Колискові
top
© 2009 — 2017 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top