top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Власники нерухомого майна сплатили до бюджетів Волині понад 12,8 мільйона гривень

   Власники нерухомого майна - юридичні та фізичні особи протягом січня-квітня 2017 року сплатили до місцевих бюджетів Волині понад 12,8 мільйона гривень податку на нерухоме майно. Сума від оподаткування нерухомості, отримана місцевими громадами, перевищує минулорічні показники  на 53,2 відсотка, - повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Враховуючи законодавчі норми протягом першого півріччя найбільші суми надходжень з податку на нерухоме майно місцеві громади отримують завдяки юридичним особам. А громадяни, котрі мають нерухомість, що підлягає оподаткуванню, до 1 липня отримують повідомлення – рішення від органів ДФС про нараховану суму податку.

«Фірми та підприємства вже поповнили бюджети громад майже на 12,5 мільйона гривень. Ми сподіваємося, що громадяни будуть такими ж відповідальними та, отримавши повідомлення від ДФС, сплатять належну суму в бюджет», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Разом з тим, в ГУ ДФС у Волинській області пропонують нашим краянам - власникам нерухомого майна провести звірку в органах ДФС щодо належного їм майна, на яке нараховуватиметься податок на нерухомість.

«Щоб уникнути непорозумінь ми просимо громадян, які володіють вартісною нерухомістю, відвідати територіальні органи ДФС з документами на право власності на належне їм майно. Наші фахівці перевірять інформацію та, при потребі, внесуть необхідні корективи в базу даних з тим, щоб нарахована сума податку на нерухомість відповідала вимогам закону», - наголосила Світлана Савчук.    

Нагадаємо, що сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв.м і будинку/будинків площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м.

Разом з тим, громадяни, котрі володіють житловою нерухомістю, зокрема квартирою загальною площею понад 300 кв.м., або будинком площею більше 500 кв.м., цього року сплатять додаткових 25 тисяч гривень.

23-05-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top