5 кроків до вибору ідеального дивана

Кожен, хто вирушає на пошуки нового дивана, вражається безкрайньому асортименту. Виробники не скупилися на різноманітність дизайну, форм, конструкції і розмірів. Та все ж найактуальнішим залишається питання ціни і економії, що наводить на думку: чи можна купити хороший диван недорого?

Для більшості людей купівля дивана - досить серйозна купівля, що становить переконливу долю сімейного бюджету. Тому вибираючи диван недорого в каталозі https://magdek.com.ua/ua/divany-kiyev/ покупці чекають від нього довговічності, естетичності і максимального комфорту. Статистика показує, що переважно покупці чекають від нового дивана не менше 5 років вірної служби. Це цілком логічно: чи варто витрачатися на меблі, які втратять "товарний" вигляд вже через рік-другий?

У цій статті ми з'ясуємо, які тонкощі вибору якісних диванів за розумними цінами.

Крок перший: визначаємо мету купівліЩоб диван радував вас довгі роки, спершу необхідно зрозуміти, які функції на нього покладаються. Якщо диван буде встановлений у вітальні, мові про інтенсивну експлуатацію не йде. Такі меблі служать для комфортного перегляду телевізора, читання книг або роботи за ноутбуком.

Ситуація в корені міняється, коли диван розглядається в якості основного спального місця. В даному випадку важливо приділити увагу зручності меблів, її габаритам, якості складання, формі і наповненню. Якщо підійти до вибору поверхнево, диван навряд чи порадує вас зручністю і довговічністю.

Крок другий: оцінюємо наповнення дивана

Цей чинник грає ключову роль і прямим чином впливає на експлуатаційний термін меблів. Досить часто виробники використовують як наповнювача дешевий поролон, властивості якого не вражають. До нечисленних плюсів цього матеріалу можна віднести його зручність і гипоаллергенность. Недолік куди серйозніший: поролон не дозволяє дивану зберігати презентабельність і швидко просідає.

Відмінне рішення - купівля дивана з наповненням у вигляді пружинного матраца. Такі меблі здатні прослужити чверть століття, зберігши естетичний зовнішній вигляд і експлуатаційні якості. Крім того, пружинний матрац сприятливо впливає на здоров'я опорно-рухового апарату. Важливо, щоб вбудований матрац був не занадто м'яким: вибирайте жорсткі або помірні жорсткі моделі.

Крок третій: уся увага на механізм трансформації

Вибираючи диван, дуже важливо переконатися в плавності і надійності механізму розкладання. Якщо конструкція скрипить або вимагає занадто великих зусиль, це не кращий вибір. Найкомпактніше рішення - моделі з механізмом викочування. У комбінації з кутовим диваном, ця конструкція забезпечує користувача переконливою площею для сну. Найбільш довговічним варіантом є диван-книжка: його механізм не піддається значним навантаженням.

Крок четвертий: пам'ятаємо про практичність

Якщо диван не лише зручний і красивий, але також функціональний - йому просто не буде ціни. Намагайтеся вибирати моделі, оснащені вбудованими сховищами для постільного приладдя. Такі меблі заощадити немало місця і допоможе в підтримці порядку.

Крок п'ятий: керуйтеся особистим перевагами

Модні віяння змінюються швидко, тоді як смаки людини можуть залишатися незмінними. Якщо продавець нахвалює диван трендового дизайну, але вашим смакам він не відповідає, уперто стійте на своєму. Модельний ряд м'яких меблів украй широкий, і ви неодмінно знайдете ідеальне рішення. Найголовніше - запастися терпінням і оцінювати меблі в повному відриві від модних тенденцій.


24-02-2021
Повернутися назад
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Автозапчастини для іномарок з Польщі Oxford Camp Англомовний табір ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Купити кондиціонер у Ковелі Купити рекуператор у Ковелі Оренда спецтехніки Автономера Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі


counter