Сучасне технології багатоповерхового будівництва

Суспільно-архітектурна течія модернізму впровадила в сучасне життя багатоповерхове будівництво. Одним з ідеологів модерністського висотного містобудування в середині минулого століття був Ле Корбюзьє, який на практиці і в маніфестах закликав будувати сучасні міста з широкими проспектами, світлими висотними будівлями, з поділом забудови по функціоналу - робота, їжа, відпочинок. У Франції (місто Марсель) за проектом Ле Корбюзьє побудований будинок, який так і називають - Житловою Одиницею, що став практичним посібником для багатоповерхового будівництва.

Будівельні методології удосконалюються, забудовники використовують проектні інноваційні рішення і багатоповерхове будівництво розвивається, пропонуючи поліпшенні житлові варіанти. Професіоналізм і матеріально-технічна база будівельної компанії "ІдеалБуд" дозволяють застосовувати всі види сучасних технологій, представлених на ресурсі https://idealbud.com.ua/vydy-budivnytstva-suchasnyh-bagatopoverhivok/, при будівництві багатоповерхівок.

Варіанти технологічних рішень в багатоповерховій забудові

При проектуванні багатоповерхового будинку визначається метод забудови з урахуванням грунту і клімату. Розрізняють основні рішення:

  • Монолітне будівництво. Будинки, які будують по монолітному методу, відрізняються тим, що монтаж основи будівлі виробляють відразу, так звану основу. Перевага такої методики полягає в тому, що будови мають хороші характеристики по сейсмостійкості, різноманіття планувальних рішеньвнутрішніх приміщень, так як відсутні несучі внутрішні конструкцій. Монолітна технологія дозволяє зводити будівлі різної конфігурації, різної архітектурної спрямованості.
  • Панельне будівництво. Цей тип забудови найбільш відомий населенню. Характерною рисою є використання залізобетонних панелей, які служать також в якості несучих елементів будівлі. Популярність такого методу виправдовується швидкістю зведення багатоповерхового будинку і фінансовою економічністю процесу. Інноваційні будівельні утеплювачі ліквідували недоліки, які виявив час. Сучасні панельні багатоповерхівки відрізняються якісними характеристиками по шумоізоляції і теплозбереженню.
  • Монолітно-каркасне будівництво. Досить новий підхід в багатоповерховій забудові, який поєднав переваги двох перших технологій. На будівельному майданчику зводиться залізобетонний каркас, а потім зовнішні і внутрішні стіни, будівельний матеріал для яких може бути різний: цегла, піноблоки і так далі.

Знання того, яке технологічне рішення при зведенні багатоповерхового будинку є правильним, безпечним і довговічним - зона відповідальності будівельної компанії.


27-07-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» У ВАСИЛЯ / Кондиціонери, вентиляція, опалення Євро Вікна Ковель Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі

counter