Робимо ремонт у ванній.

  Ремонт у ванній - найважливіша та відповідальна робота, з якою стикається людина, роблячи ремонт квартири.

Вмурування всіх труб в стіни



  Ремонт ванної та санвузла - це важлива та об'ємна робота, яка займе більше вашого часу в порівнянні з іншими роботами. Таке завдання повинне бути здійснене з особливим ретельним підходом. Перед тим, як зайнятися обробкою стін, установкою ванни і змішувачів, слід замінити комунікації, перевірити їх працездатність.

  Евроремнот, зазвичай, має на увазі вмурування всіх труб в стіни, для додання більш красивого виду ванній кімнаті. І якщо в квартирі зазвичай немає маси труб у ванній, то при ремонті будинку, цьому аспекту потрібно приділити дуже пильну увагу.

Оздоблювальні матеріали

  Йдемо далі. Підготовчі ремонтні роботи завершені. Тепер необхідно вибрати оздоблювальні матеріали. Відомо, що найкращим рішенням для обробки стін у ванній, як в минулому, так і зараз, є керамічна плитка. Вона довговічна, не схильна до впливу вологи, дозволяє втілити безліч дизайнерських рішень завдяки різноманіттю форм і кольору, та добре миється.

  Проведення підготовчих оздоблювальних робіт - головний аспект укладання керамічної плитки. Тут не обійтися без матеріалів KNAUF і інших різних будівельних матеріалів. Укладати плитку потрібно тільки на рівні стіни.

  Якщо штукатурні та шпаклювальні роботи при ремонті кімнати не входить в коло обраних вами ремонтних робіт, можна скористатися наступним способом оздоблення стін: наприклад, обшити стіни пвх панелями або кроноспаном. Хоча, останній матеріал не дуже підійде для ванної кімнати, так як схильний до впливу вологи, але в туалеті його використовувати цілком можливо.



Cтворення інтер'єру у ванній

І тепер переступаємо до найважливішого - створення інтер'єру в цій кімнаті. Стандартним комплектом для ванної кімнати, яка розділена з туалетом є:
  • безпосередньо сама ванна,
  • душова кабіна,
  • раковина з дзеркалом, яка представляє своєрідне «робоче місце»,
  • місце для розміщення одягу.
 За смаком господаря кімнати, інтер'єр може бути доданий різними предметами, як біде і шафи для речей, косметики, ліків, приладдя для гоління та іншого.

Вибір ванни і змішувачів

 Кожен з нас хоче, щоб в результаті вибору оснащення для ванної кімнати тут було зручно «наводити красу» і робити гігієнічні процедури. Тому слід звернути особливу увагу на вибір ванни і змішувачів. Установка декількох змішувачів може стати вельми зручним рішенням. Зрозуміло, один потрібно встановити в раковині, а інший можна поставити на початку ванни.

 Щодо вибору ванн, то в наш час все частіше люди встановлюють акрилові ванни. Вони дуже практичні, мають легку вагу, в той же час ударостійкі, їх покриття легко можна відновити після подряпин, тріщин і інших механічних пошкоджень. Якщо площа вашої ванної кімнати дозволяє, то душова кабіна може стати зручним предметом для вас.

Після того як акрилова ванна, змішувачі, раковина і інші предмети встановлені, можна говорити про закінчення ремонту кімнати.






18-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|



counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.