top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Волинське обласне бюро технічної інвентаризації

    До відома громадян! Комунальне підприємство "Волинське обласне бюро технічної інвентаризації" повідомляє, що з 11 квітня 2013р. змінено адресу розташування та номери телефонів Ковельської філії комунального підприємства "Волинське обласне бюро технічної інвентаризації" на:

м.Ковель, вул. Брестська, 111а.
тел. (03352)    6-05-54,
                        6-05-46,
                        6-05-12.     Передача частини повноважень БТІ єдиній системі реєстрації призвела до затишшя на ринку нерухомості та створила людські черги в нових структурах - органах державної реєстрації прав. Більшість нотаріусів, які повинні були спростити всі виснажливі процедури, не беруться оформляти все самостійно, а послуги фахівців, які вміють це робити, подорожчали принаймні в 5 разів.

   Єдина система реєстрації всіх майнових прав замість того, щоб все спростити, поки що все заплутала. "Це найкраще, що придумала Україна, але впроваджена (реформа) абсолютно погано. Той персонал, який бере на реєстрацію об'єкти, не пояснює людям, що вам не вдасться зареєструвати зараз. Людина відстоявши чергу, заплативши 250 грн., Здавши документи, через 145 днів отримає відмову, тому що не вистачає документів", - пояснила директор консультативного центру нерухомості Наталія Наумець.

   Багато нотаріусів досі плутаються, як правильно оформляти нові угоди, спадок, продаж або купівлю майна, і за справу не беруться. Тому на ринку затишшя, а люди повинні самі вистоювати черги і розбиратися в переліку документів. У той же час саме нотаріуси отримали сьогодні всі повноваження, щоб спростити життя людям. Оформити право власності можна, не виходячи з їхнього кабінету, проте це і вартує зараз більше.

   Приватному нотаріусу, який зробить все за клієнта, доведеться заплатити замість колишніх 500 грн - мінімум 1500, а в Києві - від 2 тис. грн. Юрист Олена Верповская не боїться нового реєстру майнових прав і говорить, що труднощі виникають у тих, хто в минулому році недостатньо тренувався працювати за новою системою. "Мої клієнти зараз не те що в БТІ не ходять, вони навіть в банк не ходять оплачувати", - запевнила нотаріус. Однак не всі здатні оплатити послуги нотаріусів, які добре вивчили нову систему. Тому люди продовжують вистоювати черги у нових реєстраторів, нервувати, лаятися і витрачати тижні. У новоствореній структурі, в свою чергу, визнали, що зараз чітко позначилися недоліки реформи, і обіцяють їх виправити. Мін'юст запровадив "гарячу лінію" для надання консультацій громадянам про держреєстрацію прав на нерухоме майно та земельні ділянки за новими правилами.


-
-

25-09-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top