Стажер з Індонезії навчатиме ковельських школярів англійської мови.

 19-річний Джеремі Равіндра, на запрошення мережі мовних центрів EuroFuture, прилетів з Індонезії до Ковеля, аби навчати дітей англійської та розповісти про культуру своєї країни.


 
Джеремі родом з Джакарти, столиці Індонезії. Він навчається на факультеті бізнесу у місцевому університеті. Хлопець вільно володіє англійською мовою та любить подорожувати. А ще захоплюється грою на піаніно.
 
Аби приїхати до нашого міста на хлопця чекали 15 годин перельоту; більш аніж доба добирання з Києва до Івано-Франківська, а звідти і до Ковеля; зміна часового поясу та клімату.
 
Вчителі мовного центру жартують, що зазвичай про відпочинок в Індонезії, а особливо на одному з островів - Балі, українці мріють ледь не все життя, а от індонезієць мріяв приїхати до України. Сам Джеремі каже, що Україна для нього - це найкраща країна для початку подорожей Європою. Хлопець вже встиг спробувати дещо з української кухні. Каже, що йому найбільше подобається червоний борщ.
 
Студенти EuroFuture вже завтра розпочнуть своє спілкування зі стажером, інших же охочих ковельчан запрошуємо слідкувати за фейсбук-сторінкою «EuroFuture NGO» - громадська організація «EuroFuture» - в рамках діяльності якої будуть проводитися БЕЗКОШТОВНІ відкриті заходи для містян. Адже, окрім викладання англійської, хлопець планує проводити майстер-класи з малювання та різні культурні заходи. Індонезієць стажуватиметься у Ковелі понад місяць.
 
Довідково: іноземні стажери з Великої Британії, Туреччини та Китаю уже приїздили до Ковеля на запрошення мовного центру EuroFuture. Всі вони відзначили гостинність ковельчан. Бажаємо такого ж досвіду і для Джеремі.
 


джерело: KovelPost
21-01-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі

.