top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

У Ковелі послаблення карантину не буде.

  Відбулось засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  яке провів міський голова Олег Кіндер. Йшлося про продовження карантину на території міста з метою запобігання поширенню коронавірусу, - повідомляє сайт Ковельської міської ради. 
 
 
 Відповідно до  рішення  Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Волинської ОДА та постанови Кабінету Міністрів від 20 травня №392 у Ковелі послаблювати заходи не будуть.
 
 Як зазначив міський голова, поки немає для цього підстав, оскільки  кількість тих, хто захворів з кожним днем зростає. 
 
 Це підтвердили заступник генерального директора Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги Ольга Козачук та завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр.
 
 Вони повідомили, що на сьогодні у Ковелі та Ковельському районі зареєстровано 148  випадків Covid-19, з яких 143 - у місті. Поки тих, хто звертається, за допомогою не зменшується, а скоріше навпаки.
 
 Разом з тим, ведеться епідеміологічне розслідування спалахів: на ВКФ «Ковель», де захворіло 13 працівників, серед прихожан церкви Архістратига Михаїла – 21 людина, по 2 випадки зареєстровано у місцевому Пенсійному фонді, на ПТМ «Ковельтепло», в медичному коледжі, поліції. Серед тих, хто занедужав – 24 медики, шестеро дітей.
 
 
 На думку фахівців, поки не на часі послаблювати карантин, адже саме соціальні  контакти ведуть до зростання захворюваності.
 
 Варто зазначити, що 20 травня  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів.
Згідно цього документу країна переходить до так званого адаптивного другого етапу виходу з карантину. Відповідні рішення  повинні прийняти регіональні комісії з питань ТЕБ та НС.
 
 Однак, Волинь та Ковель зокрема,  в числі тих регіонів, де послабити протиепідемічні заходи не можна, адже рішення приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак:
 
-ІНЦИДЕНТНІСТЬ (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні7 днів на 100 тис.  населення). Має становити менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.
-ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ЛІЖОК У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19.
Потрібен показник менше ніж 50 %. – 19 %
-СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ ПЛР-ТЕСТУВАНЬ. Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.
 
На Волині ж на сьогодні маємо наступні показники:
 
-ІНЦИДЕНТНІСТЬ - 15.3 особи на 100 тис. населення (потрібно менше 12-ти).
-ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ЛІЖОК - 19.3 % (потрібно менше ніж 50%).
-СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ ПЛР-ТЕСТУВАНЬ – 14,5 (Потрібно понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів)
 
 Комісія вирішила не запроваджувати на території міста з  22 травня  послаблення протиепідемічних заходів, визначених пунктом 4 Постанови Кабінету Міністрів, враховуючи оцінку поточної епідемічної ситуації.
 
 «Отож у Ковелі ми ще не можемо відновлювати пасажирські перевезення, відкривати  дитячі садки. До другого етапу виходу з карантину наше місто не готове. Зараз важливо посилити відповідальність ковельчан, аби кожен дбав про свою безпеку та тих, хто поруч», - наголосив Олег Кіндер.
 

23-05-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top