top
НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Суд зобов’язав Колодяжненську сільську раду зупинити експлуатацію приміщення

 Виявляється, що у грудні минулого року рятувально-пожежна служба провела планову перевірку території, будівель та приміщень Колодяжненської сільської ради, про що було складено відповідний акт, і виявила чимало порушень. 
 За порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, складений протокол про адміністративне правопорушення на сільського голову і посадова особа була притягнута до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.
 Рятувальники проаналізували матеріали попередніх своїх перевірок, починаючи з  2014 року. 
 «Для того, щоб не відразу застосовувати найстрогіші заходи впливу щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки для забезпечення безпеки життя та здоров`я людей і надати можливість добровільно усунути дані порушення, застосовуючи вимоги ст. 69 Кодексу цивільного захисту України, працівниками Ковельського МРВ Управління ДСНС України у Волинській області видавався припис в 2018 році. Акт планової перевірки від 12.11.2019 року вказує, що сільським головою жодного запропонованого пункту припису не виконано, що створює загрозу життю та здоров`ю людей, які перебувають в адміністративній будівлі сільської ради», - йдеться в позовній заяві, яка була направлена Управлінням ДСНС до Волинського окружного адміністративного суду.
 У заяві рятувальники просять застосувати до Колодяжненської сільської ради заходи реагування щодо державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення експлуатації адміністративної будівлі. 
 Ухвалою суду від 5 грудня 2019 року відкрито провадження у справі. 
 У відзиві на позовну заяву відповідач зауважив, що позовні вимоги ДСНС є  незаконними, безпідставними та необґрунтованими. Також там йдеться, що "на даний час відповідачем здійснено заходи щодо усунення порушень пожежної та техногенної безпеки, зазначених в акті перевірки від 12.11.2019 року №301 по адміністративній будівлі Колодяжненської сільської ради, а саме: приміщення сільської ради забезпечені вогнегасниками, відповідно до норм належності; проведено замір опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання; для кожного приміщення об`єкта розроблено інструкції про заходи пожежної безпеки. Інша частина порушень, зокрема, оброблення засобами вогнезахисту дерев`яних елементів горищних покриттів сільської ради, обладнання приміщень системою протипожежного захисту, захист будівлі сільської ради від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів та забезпечення будівлі сільської ради зовнішнім пожежним водопостачанням потребує значно більших видатків із бюджету, які не були заплановані на 2019 рік, проте на черговій сесії Колодяжненської сільської ради будуть спрямовані додаткові кошти на усунення частини вищезазначених порушень".
 Але, в той же час, і зазначається, що "сільською радою фактично частково виконано вимоги контролюючого органу та усунуто порушення пожежної безпеки, при цьому на даний час вживаються заходи для усунення залишених порушень".
 У судовому засіданні було встановлено, що твердження відповідача про усунення ряду порушень, що прописані в акті перевірки від 12 грудня 2019 року, не можна брати до уваги, оскільки без проведення відповідної позапланової перевірки органами державного нагляду щодо встановлення факту усунення порушень у сфері техногенної та пожежної безпеки такі твердження є бездоказовими та базуються тільки на поясненнях сторони.
 Також у процесі розгляду справи в суді "сплив" ще один акт перевірки вже від 12 листопада, де також зазначено чимало порушення вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки. 
 Зрештою суд повністю задовольнив позов рятувальників до Колодяжненської сільської ради, яким зобов’язав раду повністю зупинити експлуатацію адміністративної будівлі до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
    
 

14-01-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top