top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

У другий день Нового року «банківські» шахраї обікрали чоловіка

 Уже неодноразово працівники  правоохоронних органів попереджають власників банківських карток, щоб ті не розголошували свої персональні дані невідомо кому, аби не попастися «на гачок» до «банківських» шахраїв. Однак, на жаль, не завжди люди прислухаються до таких порад. 
 Ось один із прикладів. У другий день Нового року шляхом обману та зловживання довірою невстановлена особа, яка видала себе за представника «Приватбанку», поцупила у чоловіка з банківської картки більше шести тисяч гривень. 
 Як потім потерпілий розповів у поліції, крадіжку він помітив близько 12 години дня. Спершу йому зателефонував нібито представник «Приватбанку» з Києва та запропонував захистити картку. Через те, що потерплий їхав у автобусі, йому було незручно говорити. Другий дзвінок відбувся вже о 16 годині того ж дня. Тоді незнайома особа, яка знову ж таки представилася банківським працівником, запропонувала йому зайти у «Платежі» та перекинути кошти на свій номер, тобто, поповнити власний мобільний рахунок, що той у подальшому і зробив. Пізніше на телефон потерпілого прийшло смс - повідомлення від «Sharpaу» з певним паролем. До потерпілого знову зателефонували та просили назвати його, що чоловік і зробив. І лише  опісля він схаменувся і вирішив сам зателефонувати до банку. А там вже повідомили, що це були шахраї, які встигли зняти з його картки гроші у сумі 5 300 грн. Також з мобільного рахунку потерпілого ще зникла тисяча гривень. Отож довірливому чоловіку було завдано майнової шкоди на суму 6 тисяч 300 гривень. Кримінальне провадження зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.
 У судовому клопотанні, направленому до Ковельського міськрайонного суду слідчим СВ Ковельського ВП ГУ НП  у Волинській області, пояснювалося, що встановити особу, яка таємно викрала грошові кошти потерпілого, та інформацію по даному банківському рахунку неможливо, адже, інформація перебуває у електронних документах АТ КБ «Приватбанк» та відповідно до положень п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України належить до охоронюваної законом таємниці. Необхідний тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні юридичної особи - АТ КБ «Приватбанк» щодо подальшого розслідування даної справи. 
 Суддя Ковельського міськрайонного суду І. М. Логвинюк у своїй ухвалі повністю задовольнив клопотання слідчого. 
 

-

14-01-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top