На Ковельщині на виробництві травмуються люди

 У 2019 році в м. Ковелі, Ковельському та Старовижівському районах відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 13 (з них 3 – смертельно, 2 з можливою інвалідністю) потерпілих від нещасних випадків на виробництві.
 У стані алкогольного сп’яніння трапилось два нещасні випадки, один - із смертельним наслідком, один - з можливою інвалідністю працівника. 
 Через невиконання інструкцій з охорони праці загинув працівник ТОВ «Волма»; важкі травми кісток таза отримав виконроб компанії ТзОВ «Калина» внаслідок падіння в забетоновану яму на території підприємства; через дорожньо-транспортну пригоду загинув водій вантажного автомобіля ТОВ «Транс-Ковельавто»; травми правої стопи зазнав електрослюсар ТОВ «Дубечненський керамічний завод» внаслідок незахищених захисним кожухом шестерень приводу руху електролафети; травму несумісну із життям завдав кінь підсобному робітнику СТОВ «Зоря».
 Проведений аналіз обставин і причин травматизму на підприємствах  за 2019 рік показує, що основними його причинами є: організаційні 61.5 % (8 випадків); технічні 15.4 % (2 випадки); психофізіологічні 15.4 % (2 випадки); техногенні, природні, екологічні та соціальні 7.7 % (1 випадок). 
 З-поміж іншого, організаційні причини настання нещасних випадків — це вчасне проведення інструктажів та навчання з питань охорони праці, забезпечення працівників відповідними інструкціями, засобами індивідуального та колективного захисту, здійснення контролю за додержанням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці та ін..   
  Враховуючи вищенаведені дані, Ковельське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області звертає увагу роботодавців, керівників та спеціалістів служб охорони праці суб’єктів господарювання на посиленні профілактичних заходів, виконання яких сприятиме зменшенню виробничого травматизму.
 
 

10-01-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.