Ковельчанин у магазині переплутав камери схову і постав перед судом

 Ця неприємність трапилася з ковельчанином похилого віку. Чоловік в обідню пору зайшов у магазин "Економ Маркет", що у Ковелі по вулиці Брестська, аби там отоваритися. А оскільки сюди зазирнув уже з пакетами різного краму, то вирішив їх залишити в камері схову при магазині.
 Купивши все, що потрібно було, він спокійно підійшов до шафи зберігання, вставив у замок ключ, відкрив дверцята, вхопив пакети і пішов собі додому. І лише за деякий час побачив, що в руках зовсім не його пакунки. Тоді вирішив негайно повернутися назад  у магазин і обміняти чужі пакети на свої, але там на чоловіка вже чекала поліція. Бідолаха намагався пояснити правоохоронцям, що через його неуважність трапилася плутанина. Втім поліцейські були іншої думки і вже ставили у вину ковельчанину злочин - викрадення чужого майна, що веде за собою адміністративну відповільність. 
 У ході досудового розслідування було встановлено, що пенсіонер у чужих пакетах із камери схову поцупив продукти харчування, близько 2,5 кілограма  м’яса свинини. Загалом завдав збитків потерпілому на суму 200 гривень. 
 У суді обвинувачений свою вину у вчиненні правопорушення визнав частково. Пояснив, що помилково відкрив іншу камеру схову тим самим ключем, а пакети, що забрав, були схожі на його, які залишилися в сусідньому відділенні. У вчиненому розкаявся і попросив суворо його не карати.
 Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук, з`ясувавши обставини справи та дослідивши наявні докази, прийшов до висновку, що вчинене чоловіком адміністративне правопорушення суттєвих наслідків не має, оскільки потерпілому завдану майнову шкоду в розмірі 200 гривень відшкодовано, а факт дрібної крадіжки мав місце у зв`язку з несправністю камери схову. 
 У результаті постановив звільнити від адміністративної відповідальності обвинуваченого  в зв`язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо нього усним зауваженням. І закрив провадження у справі.
 

10-03-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Магазин будматеріалів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок


counter