За шкільне овочесховище на Ковельщині взялися правоохоронні органи і суд

 Минулорічний ремонт овочесховища ЗОШ І-ІІ ст. села Рокитниця Ковельського району наробив чималого галасу - аж до відкриття кримінального провадження. 
 Про безгосподарське використання бюджетних коштів, а це - 40 тисяч гривень на ремонт даного об’єкту, говорив депутат районної ради Володимир Андросюк на одній з останніх сесій райради 2019 року. Зокрема, за його словами, вхідні двері в споруду були виготовлені з вологих дошок, тому їх довелося відкривати ломом, стелажі збиті нашвидкуруч і не відповідають передбаченим у документації розмірам. Про даний факт халатності депутат повідомив і поліцію, яка відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1ст.191КК України.  
 Тепер слідчий за погодженням з прокурором у даній кримінальній справі звернувся до суду з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступу до документів з можливістю їх вилучення, які зберігаються у відділі освіти Ковельської районної державної адміністрації, щоб провести будівельно-технічну експертизу. На його думку, без цієї експертизи буде неможливо довести або спростувати факт вчинення кримінального правопорушення. Отож потрібні наступні документи: «договірна документація по об`єкту «Овочесховище ЗОШ І-ІІ ст. с.Рокитниця Ковельського району», проектно-кошторисна документація в повному обсязі, дефектні акти форми №8, акти виконаних робіт, накладні на використані матеріали, загальний журнал виконаних робіт, акти огляду прихованих робіт». 
 «Наведені у клопотанні до суду обставини підтвердженні депутатським запитом від 22.11.2019 року, договором підряду від 21.10.2019 року, постановою про призначення судової будівельно-технічної експертизи від 09.01.2020 року та клопотанням експертної установи від 22.01.2020 року», - йдеться у судовій справі.
 Слідчий суддя повністю задовольнив клопотання. Також в ухвалі суду зазначено, що «у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, згідно ст. 166 КПК України, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів».
 

13-02-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.