top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
Колискові
Галерея
 
 

Депутати Ковельської міської ради прийняли низку важливих рішень

   Відбулась чергова шістдесят друга сесія міської ради. На ній було розглянуто понад 60 питань, - повідомили на сайті Ковельської мерії. 


 
Міський голова Олег Кіндер перед початком роботи оголосив хвилину мовчання за загиблим на сході волиняном Миколою Сорочуком та полеглими захисниками Донецького аеропорту. Понад 240 днів - з вересня  2014 по 22 січня 2015  незламні кіборги тримали оборону терміналів. 
 
Потому обранці громади озвучили ряд звернень та запитів. Вони стосувались благоустрою прибудинкових територій, облаштування кишень біля шкіл та дитсадків міста, ремонту ДЮСШ №1. Їх озвучили Ірина Роїк, Наталія Сеник, Геннадій Кіндер.
 
Депутат Галина Стасюк запропонувала допомогти з меблями Ковельському відділенню Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вони з січня переїхали у  колишню вузлову лікарню. Також вона просила відшукати приміщення для бригад у центральній частині міста для більшої зручності та мобільності у роботі.
 
У свою чергу, міський голова доручив депутату підготувати звернення Ковельської міської ради  до Волинської обласної ради, у комунальній власності якої і перебуває відділення,  щодо вирішення цих питань.
 
Підтримали депутати рішення про затвердження передавального акта вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня №1, перейменування та затвердження нової редакції статуту закладу загальної середньої освіти «Ліцей №5». Вони напрацьовані відповідно до рішення міської ради від 28.11.2019р. №59/75, в якому йдеться про припинення функціонування вечірньої школи і приєднання її до ЗЗСО №5. 


 
Обранці громади дали згоду на розроблення та внесення змін до  детальних планів територій. Також було розглянуто понад 40 питань, що стосуються регулювання земельних відносин в місті. З-поміж іншого затверджено протокол комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками АТО та ООС.
 
Схвалили на сесії міську цільову програму “Житло для молоді на 2020 рік”.
Вона спрямована на створення належних умов для забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, які мешкають у Ковелі, через іпотечне кредитування.
 
На сьогодні в рейтингу кандидатів на отримання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) та придбання житла зареєстровано 70 молодих родин та одиноких ковельчан віком до 35 років. 
 
Депутати погодили зміни до інвестиційної програми підприємства теплових мереж „Ковельтепло”, затвердили рішення виконавчого комітету та взяли до відома інформацію про його роботу у IV кварталі 2019 року. 

-

25-01-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Щебінь
Розклад руху автобусів
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top