Депутати Ковельської міської ради прийняли низку важливих рішень

   Відбулась чергова шістдесят друга сесія міської ради. На ній було розглянуто понад 60 питань, - повідомили на сайті Ковельської мерії. 


 
Міський голова Олег Кіндер перед початком роботи оголосив хвилину мовчання за загиблим на сході волиняном Миколою Сорочуком та полеглими захисниками Донецького аеропорту. Понад 240 днів - з вересня  2014 по 22 січня 2015  незламні кіборги тримали оборону терміналів. 
 
Потому обранці громади озвучили ряд звернень та запитів. Вони стосувались благоустрою прибудинкових територій, облаштування кишень біля шкіл та дитсадків міста, ремонту ДЮСШ №1. Їх озвучили Ірина Роїк, Наталія Сеник, Геннадій Кіндер.
 
Депутат Галина Стасюк запропонувала допомогти з меблями Ковельському відділенню Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вони з січня переїхали у  колишню вузлову лікарню. Також вона просила відшукати приміщення для бригад у центральній частині міста для більшої зручності та мобільності у роботі.
 
У свою чергу, міський голова доручив депутату підготувати звернення Ковельської міської ради  до Волинської обласної ради, у комунальній власності якої і перебуває відділення,  щодо вирішення цих питань.
 
Підтримали депутати рішення про затвердження передавального акта вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня №1, перейменування та затвердження нової редакції статуту закладу загальної середньої освіти «Ліцей №5». Вони напрацьовані відповідно до рішення міської ради від 28.11.2019р. №59/75, в якому йдеться про припинення функціонування вечірньої школи і приєднання її до ЗЗСО №5. 


 
Обранці громади дали згоду на розроблення та внесення змін до  детальних планів територій. Також було розглянуто понад 40 питань, що стосуються регулювання земельних відносин в місті. З-поміж іншого затверджено протокол комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками АТО та ООС.
 
Схвалили на сесії міську цільову програму “Житло для молоді на 2020 рік”.
Вона спрямована на створення належних умов для забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, які мешкають у Ковелі, через іпотечне кредитування.
 
На сьогодні в рейтингу кандидатів на отримання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) та придбання житла зареєстровано 70 молодих родин та одиноких ковельчан віком до 35 років. 
 
Депутати погодили зміни до інвестиційної програми підприємства теплових мереж „Ковельтепло”, затвердили рішення виконавчого комітету та взяли до відома інформацію про його роботу у IV кварталі 2019 року. 
25-01-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі

.