«ТЦК»

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг «Вотранс» у Чемпіонаті України серед аматорських команд

4-тур Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь»  провів 24 серпня на виїзді у Підгайцях проти діючого Чемпіона Волинської області луцького ФК «Вотранс», - повідомля. сайт Kovel.tv.

У першому таймі гра переважно проходила у центрі поля, а команди створили по одному гольовому моменту, жоден з яких не став результативним — 0:0. Щоправда, на 30-ій хвилині Артур Волошин отримав другу жовту картку та залишив «Вотранс» у меншості.

Після перерви ФЦ «Ковель-Волинь» виглядав значно активніше. На 3-ій хвилині другого тайму Олександр Ліщук замкнув подачу з кутового від капітана ковельчан Романа Романчука та вивів гостей вперед — 0:1.

Скориставшись кількісною перевагою «червоні» впевнено контролювали м’яч і мали кілька нагод подвоїти рахунок. Під кінець матчу господарі поля активізувались та були близькі до того, щоб вирвати нічию. На останній хвилині доданого арбітром часу Валентин Кривицький зльоту завдав потужного удару по воротам, однак голкіпер ковельчан Дмитро Харченко зробив неймовірний сейв та допоміг своїй команді втримати бажаний рахунок 0:1.

Після чотирьох турів Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі 7 очок у турнірній таблиці 1-ої групи, де лідирує ОДЕК (Оржів).

Наступний матч ковельчани проведуть 8 вересня на домашньому стадіоні «Верес» проти Чемпіона Вінницької області 2018 та 2019 років ФК «Світанок-Агросвіт» (Шляхова).

25-08-2019
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом