top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

На подвір’ї ковельської школи ростуть небезпечні півстолітні дерева. Фото

 У Ковелі на подвір’ї школи №3, що в центрі міста, ростуть велетенські, розлогі верби, яким уже більше ніж півстоліття. І вони створюють значну небезпеку життю людей.

 Про це на сьогоднішній щотижневій нараді в міськвиконкомі говорив мер Ковеля Олег Кіндер. Зокрема, головуючий знову нагадав керівникам відділів і установ, що їм необхідно поквапитися щодо розроблення міських програм, де передбачити потрібні кошти на їх реалізацію. 
 Минулого тижня Ковелем пронісся буревій, який поламав у місті чимало дерев, у тому числі й на території шкіл та садочків. Тоді комунальникам довелося швидко ліквідовувати наслідки негоди. За словами Олега Кіндера, гроші на дані витрати були виділені з резервного фонду міста. Тепер же мер Ковеля звернувся до начальника управління освіти Віктора Бичковського, щоб той в освітянській програмі передбачив кошти на такі потреби.    
 «А за які кошти їх зносити. Озеленення – це абсолютно різні речі. В нас також  навалило кучу дерев, і говорять, там візьміть і знесіть. Ну що то таке: візьміть і знесіть. Нехай хтось, хто має таку позицію, візьме пилку, топора та й піде знесе. На це все потрібно передбачати кошти. Я розумію, є резервний фонд, але є й планові ваші дерева, які потрібно зносити», - розгнівано пояснював О. Кіндер. 

 І як приклад, на думку очільника міста, такі планові дерева, яким більше ніж півстоліття і вони становлять небезпеку життю людей, ростуть на території школи №3. Наразі там триває термомодернізація навчального закладу.  
 «Коли ми зараз говоримо за фасад третьої школи, а більшу половину дерев просто–напросто потрібно знести. Ми робимо фасад, а ті дерева, яким зараз по 40-50 років, вони, окрім того, що затіняють фасад, він постійно сирим буде. Є й інший момент – безпека. Тому що розчепіриться верба чи береза, які там вже стоять по років 50-60, і помаленьку потрібно розчистити», - зауважив міський голова.   


 

-

12-08-2019
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top