top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі в ТЦ «Акцент» ппровели перевірку готовності цивільного захисту

 15 липня Комісією ДСНС України з перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру перевірено готовність Ковельської міської ланки обласної системи ЄДС ЦЗ до виконання завдань за призначенням.


 
Голова Комісії, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України полковник служби цивільного захисту Тарас Поліщук та заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман провели нараду за участі керівників спеціалізованих служб для ознайомлення з станом справ щодо готовності до дій із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій у місті Ковелі, наявності розпорядчих документів та їх відповідності до вимог чинного законодавства.
 
Для практичної перевірки готовності спеціалізованих служб об 11:51 черговому міськради вручено ввідну навчань: у торговому центрі «Акцент» на бульварі Лесі Українки в місті Ковелі виявлено розлиту рідину срібного кольору, схожу на ртуть.
 
На місце події виїхали два відділення рятувальників із 4-ї та 19-ї Державних пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС у Волинській області, працівники Держпродспоживслужби служби,  чергові бригади швидкої допомоги та поліції.

 
Для безпеки громадян організовано евакуацію персоналу та відвідувачів торгового центру.
 
Фахівці служби цивільного захисту включились в апарати на стисненому повітрі, одягнули захисні костюми та за допомогою спеціального обладнання зібрали підозрілу речовину.
 
По завершенню навчань представники ДСНС України провели детальний розбір дій усіх служб для підбиття підсумків та встановлення об’єктивної оцінки здійснених заходів із ліквідації наслідків надзвичайної події.


-
-

15-07-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top