top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

У Ковелі експериментальний театр «10 ряд 10 місце» презентує чергову виставу

 У Ковелі в народному домі «Просвіта» 16 травня о 18-й годині  знову покажуть виставу-диптих за мотивами історичних романів відомої української письменниці та поетеси Ліни Костенко - «Берестечко» та «Маруся Чурай» під назвою «Несказане лишилось несказанним…». Прем’єра постановки, презентована місцевим експериментальним театром «10 ряд 10 місце», відбулася у грудні минулого року і отримала високу оцінку, - пише сайт Ковельради. 
 
 Театр-студія розпочав свою діяльність з грудня 2017, а 22 січня 2018 року відбулася перша прем'єра та оголошений набір для усіх бажаючих навчатись та творити. З 1 лютого у студійців –тренінги, уроки, заняття та репетиції. У 2018 створена дитяча студія театрального мистецтва.  
 На сьогодні режисер-постановник Альона Малюга-Мельникова підібрала чудову команду творчих, амбітних, інтелектуальних, енергійних людей різного віку та роду зайнятості. У складі театру-студії - майже 50 учасників, які бажають розвиватись, а також робити щось значиме та корисне для свого міста та його мешканців.
 У творчому доробку колективу - камерна постановка «Крижем» (інсценізація однойменної новели В.Гребенюка), літературно-музична моновистава «Лист у далечінь» за однойменним твором Л.Українки (відзначена першим місцем на обласному конкурсі «Мій любий краю» 2018 р.), драматична авторська композиція «Via Dolorosa України», вистава-монолог за уривком з книги Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва», вистава «Політ журавлів над нетолоченими травами», приурочена пам’яті Чорнобильської трагедії (за мотивами однойменного оповідання К.Мотрич), вистава-щоденник «Листаючи нетлінні Пам’яті сторінки…» до Дня пам’яті та примирення, вуличний перформанс-експромт «Імпровізаційні сюжети за мотивами казок та мультфільмів» спеціально для ярмарку ремесел «100 ідей для дітей» (проект ГО «Велика Ідея»), історичний перформанс та історична вистава у середньовічному стилі «Легенда про Ковель» до Дня Міста та на честь 500-річчя здобуття Ковелем грамоти Магдебурзького права, згаданий диптих за творами Ліни Костенко , дитячі інтерактивні розважальні анімаційні програми - «Welcome to Halloween-party!» і «Пригоди у День Святого Миколая», театралізована новорічна казка-квест «Новий рік у Країні Чудес або Таємниця чарівного годинника», музична комедія з інтерактивними елементами "Сорочинський ярмарок" (за мотивами однойменної повісті М.В.Гоголя). 

 За такий короткий проміжок часу самодіяльні митці вже мають  різнопланову й багату афішу. Їх майстерність, савовіддана праця й талант  достойно оцінені подяками та почесними грамотами, визнанням і захопленням глядачів.
 Запрошуємо мешканців міста  на зустріч з людьми, які закохані в улюблену справу, віддають свої вміння, час театральному мистецтву. І роблять це щиро, талановито, з любов’ю. Завітайте на виставу 16 травня і переконаєтеся в цьому самі. 
 
Вхід вільний.

14-05-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top