top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Ковельські шахісти достойно виступили на обласному фестивалі «Волинь-Північ». Фото

 12 травня до Дня пам’яті 33-ї річниці аварії на ЧАЕС у місті Камінь-Каширський відбувся щорічний фестиваль Волинської області з шахів «ВОЛИНЬ-ПІВНІЧ».

 Організували та провели захід Волинський обласний та Камінь-Каширський міський центри ФЗН «Спорт для всіх». Його метою було популяризувати здоровий спосіб життя серед мешканців Волинської області через гру в шахи, залучити до цього виду спорту якомога більше шанувальників, налагодити дружні відносини між шахістами області.

 Урочисто відкрив фестиваль директор Камінь-Каширського МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Сергій Панасюк. З вітальними словами до учасників звернулися: Юлія Горбатюк – головний фахівець Волинського обласного центру ФЗН "Спорт для всіх", Василь Бондар – Камінь-Каширський  міський голова, Світлана Сидорук – представник народного депутата Ірини Констанкевич та суддя першої категорії – Олена Черняк. 

 У фестивалі взяло участь 47 шахістів з міст та районів Волинської області. Наймолодшими з учасників були Губчик Юлія (7років) з Ковеля та Ракубовчук Данило (8 років) з Ратного, а Савосюк Микола в свої 68 років з Камінь-Каширського району виявився найстаршим серед усіх спортсменів.
 Чільна десятка, по завершенню шахових поєдинків, виглядала так : Янюк Володимир (Ковель), Новокрещенов Олександр (Ковель), Поліщук Сергій (Стара Вижівка), Менько Петро (Ратнівський район), Харчук Юрій (Ковель), Мельник Юрій (Володимир-Волинський), Манжос Артем (Ковель), Єленець Андрій (Ковель), Волох Олександр (Ківерці) та Сверба Анатолій (Камінь-Каширський).

 Серед юнаків до 17 років найсильнішими виявились: І місце – Бондаренко Станіслав (Ковель), ІІ місце – Дячук Андрій (Володимир-Волинський) та ІІІ місце – Каштелян Олександр (Ковель). 
 Серед жінок перше місце виборола Браташ Вікторія із міста Ковеля, друге місце завоювала Губчик Юлія з Ковеля, а третьою стала Чикалюк Єлизавета із міста Камінь-Каширський. 

 Призи у підгрупах переможці отримали від Народного депутата Ірини Констанкевич, а спортивні відзнаки всіх ґатунків - Волинського ОЦ ФЗН «Спорт для всіх». 
 Також працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-роз'яснювальну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Було проведено бесіду на тематику здорового способу життя, а також учасникам акції роздано інформаційні матеріали. 

 
 

14-05-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top