top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі ЗНО проходитиме у ЗОШ №1, № 7 і №10, НВК № 11 та №13, промислово-економічному коледжі

 Учора працювала постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії. Її засідання відбулося під головуванням Ігоря Ткачука, - пише сайт Ковельради. 
 Депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на  2019- 2021 роки.  Йдеться про включення до її фінансових ресурсів додаткових коштів депутатського фонду для матеріальної підтримки виборців.
 Взято до відома інформацію про роботу виконавчого комітету міської ради в першому кварталі 2019 року.
 Ознайомились обранці громади з ситуацією щодо підготовки закладів освіти міста до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Аналіз стану справ представило управління освіти. Зокрема, у їхньому повідомленні йдеться, що у Ковелі на належному рівні організоване пробне ЗНО, яке відбулось 16 та 23 березня в 6 пунктах  - ЗОШ №1, № 7 і №10,  НВК № 11 та №13, Ковельському промислово-економічному коледжі. 
  У названих школах у травні- червні пройде основна сесія ЗНО. З  5 лютого по 25 березня тривала реєстрація  її учасників - випускників закладів загальної середньої освіти, що будуть складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з 3-ох предметів: української мови і літератури, історії України або математики і один предмет на вибір. Студенти 2-го курсу промислово-економічного коледжу, медичного коледжу, центру професійно-технічної освіти теж складатимуть ДПА у формі ЗНО з 2-ох предметів (українська мова і література, історія України або математика). Учасниками ЗНО - 2019 року також можуть бути особи, які виявили бажання вступати до вищих  навчальних закладів і зареєструються на персональній сторінці Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.  
 Для проходження ДПА у формі ЗНО з трьох предметів зареєстровано 344 випускники закладів загальної середньої освіти міста  (всього 346 учні, 2 не здають ЗНО за станом здоров’я). Для проходження ДПА у формі ЗНО з 2-ох обов’язкових предметів зареєстровано 482 студенти. 
 Варто зазначити, що у всіх закладах освіти Ковеля реєстрація пройшла вчасно та згідно з вимогами нормативно-правової бази. Всі учні  та студенти зареєстровані на сайті ЛРЦОЯО, отримали сертифікати та доступ до особистих електронних кабінетів, а також всі здобувачі освіти цих категорій  допущені до проходження державної підсумкової атестації   у травні-червні.
 Державна підсумкова атестація  проходитиме з  21 травня по 13 червня у формі зовнішнього незалежного оцінювання . 
 Додаткова сесія -  з 26 червня по 12 липня. В ній можуть взяти участь ті, хто не зміг скласти ЗНО в основну сесію через незалежні від них обставини.
 Управління освіти  та адміністрації  закладів загальної середньої освіти міста   проводять системну роз’яснювальну роботу серед випускників та їх батьків щодо порядку проведення  зовнішнього незалежного оцінювання та вступу  до вищих навчальних закладів ІІ-ІV рівня акредитації. Впродовж листопада – грудня минулого року відбулися батьківські та учнівські збори з цих питань. У березні організовано семінари для вчителів української мови та літератури,  у квітні– для вчителів англійської мови. Оформлено стенд випускнику школи про ЗНО-2019. У шкільних бібліотеках сформовано підбірку  матеріалів для підготовки  до ЗНО, а також відповідна інформація міститься на сайтах закладів ЗСО, управління освіти та методичного кабінету.
 У навчальних закладах  організовано навчання та інструктажі для педагогічних працівників, які будуть залучені до цього процесу.
 Торік для забезпечення належних умов для здачі ЗНО з іноземних мов було закуплено 36 аудіозасобів (магнітофонів). Відповідальні за пункти тестування - керівники  закладів. Старшими  інструкторами та інструкторами  під час проведення ЗНО будуть  педагогічні  працівники   навчально-виховних закладів, які пройшли  відповідне навчання. Пункти тестування  будуть забезпечені   медичними працівниками  та  охороною  громадського порядку.
 

-
-

19-04-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top