top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Генеральне прибирання Ковеля: як це було. Фото


  У  Ковелі відбулась загальноміська толока. Усі небайдужі вийшли на вулиці, у парки і сквери, щоб спільними зусиллями впорядкувати  місто. На сайті Ковельради опубліковано фоторепортаж.
 
 Прагнули охопити усю територію.  Впродовж дня очистили береги водосховищ, прилеглі території підприємств, установ та організацій, придорожні смуги.
 Працювали дружно і з хорошим настроєм. 
 У зеленій зоні на вулиці Грушевського уже традиційно лад наводили депутати міської ради. До них долучились працівники МТМО. Довелось їм ліквідувати чимало стихійних сміттєзвалищ.
 Тож вони закликають усіх ковельчан: полюбіть своє місто! І не забувайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
 Особливо втішає, що і молодь теж зробила свій внесок у загальну справу.. Не тільки вчора, але й впродовж тижня, школярі  разом зі своїми наставниками впорядковували території навчальних закладів. Колективи дитсадків теж прибрали свої обійстя після зими.
 Працівники  Палацу учнівської молоді вийшли на міську толоку і дружно навели порядок біля свого приміщення.
 Про затишок біля народного дому «Просвіта» та у сквері, що поряд,  подбали культпрацівники. А те, що сценарій цього заходу вони реалізували вдало та з хорошим настроєм, можна зрозуміти зі світлин.
 Приємно зараз пройтись і біля соціальних установ.  Там теж до весняної свіжості  додали ручної роботи. Території  оновлено і очищено. 

 Комунальні служби вивезли сотні мішків зі сміттям. Ковельчани попрацювали на славу. Тепер потрібно зберегти результати спільних зусиль. Не забувати, що  справжній порядок розпочинається з кожного. 
  Міський голова Олег Кіндер дякує усім, хто не залишився осторонь генерального прибирання і долучився до хорошої справи. Радує, що чимало приватних підприємців знаходять можливість і бажання прикрасити наше місто, беруть участь в його озелененні. Це викликає захоплення і повагу. Важливо, аби кожен ковельчанин почувався господарем свого міста і дбав про його затишок і комфорт.

 До Великодніх свят залишається ще два тижні. Тож не забувайте про давні українські звичаї, коли кожен господар прагнув, аби до цього дня його обійстя сяяло чистотою. Шануймо наші традиції. І на прибирання, свого дому, нашого Ковеля, - станьмо усією громадою.


-
-

15-04-2019
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top