top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

У центрі Ковеля горів будинок, де живуть безхатьки. Фото


 Наприкінці минулого тижня у центрі Ковеля горіла одноповерхова закинута будівля, за словами міського голови Олега Кіндера, пристанище для безхатьків. Розташована вона за адресою Олени Пчілки, 1, що навпроти центральної райлікарні.

 Пожежно-рятувальна служба вчасно приїхала за викликом і швидко зуміла погасити вогонь. Ймовірною причиною займання називають необережне поводження з вогнем. Жертв і травмованих немає. Таку інформацію на щотижневій нараді у міськвиконкомі озвучила головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич. 

 Олег Кіндер відразу ж доручив головному архітектору міста Людмилі Мурай відшукати власника будівлі, щоб той навів там порядок: або її демонтував, або загородив.
 «А ну давайте витягуйте до себе власника цієї будівлі. Або він нехай її розбере повністю, або сьогодні її можна загородити гарними банерами, щоб того страхіття не було видно. Вікна вибиті, двері вибиті. Мене ще дивує те, що вона пізно горіла, вона могла б горіти давним-давно, тому що по вигляду видно, що там безхатьки чи ночують, чи живуть, чи коляться», - розпорядився міський голова.

 Людмила Мурай пообіцяла поговорити з власником споруди, адже, за її словами, вже готовий детальний план на реконструкцію даного приміщення. 
 «Вони звернулися за дозволом на реконструкцію, виготовили детальний план. Вже закінчилася процедура оприлюднення. Вони далі будуть проводити роботи», - зауважила архітектор.  

 Нагадаємо, що у 2017 році цей одноповерховий будинок, який перебував у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району, продали за 470 тисяч гривень разом із ділянкою землі ТОВ «Ковельський хлібокомбінат». З тих пір він стоїть пусткою і нещадно руйнується.  

 

-
-

15-04-2019
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top