top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Ковельський прокурор запропонував депутатам зустрічатися в залі місцевої прокуратури

 Сьогодні на засіданні 49 сесії Ковельської міської ради депутати заслухали інформацію «Про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури у 2018 році». Ще перед початком розгляду даного питання вони погодилися його розглянути у форматі «запитання-відповіді».
  Активним «допитувачем» тут виявився депутат від УКРОПу Володимир Косцьов’ят. Він заздалегідь підготував, за його словами, аж п’ять актуальних питань. Зокрема, поцікавився у прокурора й ситуацією щодо розмов навколо приміщення сесійного залу, де тепер відбуваються засідання представників громади міста.    
  «Оцей сесійний зал - він не пристосований для введення і зустрічі з громадою. Відповідно, вже є адмінприписи, що має бути запасний вихід, мають бути ще одні двері. І, слухайте, ви, як правоохоронець, як вважаєте, оце приміщення іменно пристосоване для зустрічі із громадою?" - запитав депутат у Ковельського прокурора Олександра Бабенкова.  
  Олександр Юрійович спокійно вислухав народного обранця, а потім зауважив, що прокуратура наразі не має жодних повноважень втручатися в дану справу. І додав, що він радий буде надати депутатам для роботи зал засідань прокуратури. Чим викликав сміх серед присутніх.   

  «Це не мої повноваження, щоб вам сказати. Хочете, я буду вам давати свій зал прокуратури. Приходьте і проводьте там свої зібрання», - запропонував Олександр Бабенков.   
  У той момент хтось із депутатів навіть вигукнув, що, мовляв, у Ковельській прокуратурі двері відкриваються лише в одну сторону. Напевно, на щось натякуючи. А Олександр Бабенков відповів, що двері його кабінету завжди відкриті для всіх бажаючих чи то задати запитання, чи то просто поговорити.  
 

-

28-03-2019
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top