top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельчан запрошують перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців


 31 березня 2019 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться чергові вибори Президента України. Для отримання виборчого бюлетеня на виборчій дільниці з собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.
 На сьогодні вже працює веб-ресурс «Особистий кабінет виборця», розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. Завдяки цьому ресурсу в Інтернеті, просто зараз, витративши близько 5 хвилин часу, можна перевірити, чи є Ви в цьому Реєстрі і за якою адресою туди включені і, отже, чи будете ви у списку виборців на виборчій дільниці у день виборів.
 З 21.03.2019 року кожен  виборець має право  ознайомитися  в приміщенні дільничної виборчої комісії (далі - ДВК) звичайної виборчої дільниці та спеціальної виборчої дільниці, утвореної в установі виконання покарань, з попереднім списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей.
 До 25.03.2019 включно ДВК надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці, адресу ДВК, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.
 Якщо виборець не отримав запрошення на вибори, або якщо після ознайомлення з цим запрошенням чи попереднім списком виборців він помітив якісь неточності щодо себе або інших осіб, або не виявив себе/інших осіб у списку виборців, виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців з відповідною заявою до 25.03.2019 включно.
 Якщо ж виборець (зокрема, член виборчої комісії) хоче проголосувати не за місцем свого постійного проживання (реєстрації житла), а за місцем фактичного перебування у день виборів (у зв’язку з роботою, навчанням, фактичним проживанням за іншою адресою тощо), то він може це зробити, звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців (за місцем проживання чи перебування) із заявою про тимчасову зміну місця голосування та підтверджуючими документами (довідка з роботи, навчального закладу, наказ про відрядження, свідоцтво на право власності на квартиру/будинок, договір оренди/користування житлом тощо). 
 Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
 Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування. Таку заяву необхідно подати до вказаного органу або ДВК до 25.03.2019 включно.
 Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити, звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 28.03.2019 включно. Позовну заяву про уточнення списку виборців може бути подано в суд не пізніш як за два дні до дня голосування, а якщо вона подана пізніше, то суд залишає її без розгляду. Тобто якщо, наприклад, днем голосування є неділя, то позовна заява повинна надійти до адміністративного суду не пізніше 24-ї години четверга того ж тижня. При цьому державне мито не сплачується. За наявності підстав суд виносить постанову, яку виборцю слід негайно передати до відповідної дільничної виборчої комісії. 
 Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може до 20.00 год. 29.03.2019 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування з доданою до цієї заяви довідкою про стан здоров’я, яка підтверджує його нездатність пересуватися самостійно, виданою медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК після перевірки відомостей заяви та довідки може включити виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».
 Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 30.03.2019.
 У день голосування (31.03.2019) жодні зміни у список виборців не вносяться (навіть за рішенням суду), а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири. 
 Інформація опублікована на сайті Ковельради.
Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ковельської міської ради
м.Ковель, вул.Незалежності, буд.73 (1-ий поверх, 112 кабінет. Тел. 61711 )

-
-

22-03-2019
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top