top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

46 безробітних Ковельщини трудилися на громадських та інших тимчасових роботах

 Ковельський міськрайонний центр зайнятості пропонує мешканцям громадські та інші тимчасові роботи. 
 Відповідно до чинного законодавства, на осіб, залучених до суспільно корисної праці, поширюються соціальні гарантії, включаючи право на пенсійне забезпечення. Період тимчасового працевлаштування зараховується до страхового стажу. 
 Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях.
 Так, упродовж січня-березня поточного року фахівцями Ковельського міськрайонного центру зайнятості укладено 17 договорів про організацію громадських робіт та фінансування їх організації з об’єднаними територіальними громадами, сільськими радами району та з РЖКП -1, РЖКП-2 міста Ковеля. Відповідно до яких у районі та місті 46 безробітних скористалися можливістю попрацювати у населених пунктах, де проживають. Руками безробітних здійснюється благоустрій та впорядкування територій сіл та вулиць міста, у належний стан приведені місцеві кладовища. Не оминули увагою такий вид діяльності, як заготівля альтернативних видів палива для малозабезпечених громадян та сімей учасників АТО тощо. 

 Продовженням тісної співпраці Ковельського міськрайонного центру зайнятості у 2019 році з місцевими органами влади є укладання договорів із Голобською, Поворською, Колодяжненською об’єднаними територіальними громадами, Тойкутською сільською радою, де суспільно корисною працею охоплено 25 безробітних.
 Також цьогоріч, комунальні підприємства міста РЖКП-1 та РЖКП-2 до громадських робіт залучили 21 безробітний. На фінансування цих робіт виконавчий комітет Ковельської міської ради передбачив 200 тисяч гривень з міського бюджету. 

 В інших роботах тимчасового характеру, де фінансування здійснюється коштом роботодавців взяли участь понад 300 безробітних. Працевлаштовували на створені тимчасові робочі місця такі роботодавці: ПрАТ «Ковельське ШБУ-63», ТОВ «К.П.»Верес», МПП «Аліса», ККП «Добробут», ПП «Приватбуд», ТОВ «Волма», МПП «Айстра», ТОВ «Бренвель»; фізичні особи – підприємці Дерев’янчук Г., Дерев’янчук В., Гриценко Н., Новосад О., Сарапіна В., Полуектова А., Борисюк В., Клівак С., тощо. 
 

-

13-03-2019
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top