top
НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Літературно-мистецькі заходи на Ковельщині до дня народження Лесі Українки. Фото

 Традиційно, напередодні річниці від дня народження видатної поетеси, нашої землячки Лесі Українки, на Ковельщині відбуваються літературно-мистецькі заходи, проведенням яких організатори намагаються не лише засвідчити шану та пам'ять про талановиту землячку, а й прищепити любов до її багатогранної творчості юному поколінню.
 
 Особлива нагода збирає поціновувачів творчості поетеси у світлій атмосфері в особливому для Лесі Українки місці - у селі Колодяжне, де вона провела частину життя. Відтак і цьогоріч, 24 лютого, відбулося свято із вшанування письменниці, а в його рамках - традиційний обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 148-ій річниці від Дня народження Лесі Українки.

  Перед початком, без перебільшення, літературно-мистецького дійства, відбулося покладання квітів до пам’ятника поетесі на території літературно-меморіального музею Лесі Українки за участі посадовців - голови районної державної адміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла, Кололяжнеського сільського голови Віталія Кашика.
  Конкурс читців поезії проходив у Будинку культури села Колодяжне. Цьогоріч у ньому взяли участь близько 40 переможців міських та районних конкурсів на краще читання творів письменниці. Відбір проводився у трьох вікових групах: молодшій, середній і старшій. Оцінювало учасників почесне та компетентне журі: Надія Гуменюк - член Волинської обласної організації Національної спілки письменників України, лауреат премії імені Лесі Українки, заслужений журналіст України, Валерій Дмитрук – заступник начальника управління культури, з питань релігії та національностей облдержадміністрації, Лідія Марчук – голова предметно – циклової комісії сценічного мистецтва та культурно – дозвіллєвої діяльності Волинського коледжу культури і мистецтв ім.І.Ф.Стравінського, Любов Рожнова – директор обласного науково-методичного центру культури та інші. Оцінювали за такими критеріями як складність твору, дикція, художнє оформлення, сценічна майстерність тощо.

  За підсумками конкурсу у молодшій віковій категорії представники Колодяжненської ОТГ Софія Осійчук та Микола Завадський зі Скулина посіли перше місце. Представниця з Доротища - Анастасія Шпак - третє, а Анастасія Карпук-Сугак із Люблинця була відзначена подякою.
  Тим часом у Ковелі, в народному домі «Просвіта» відбулося свято народно-інструментальної музики «Калинова сопілка». Мистецький захід також присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки.

  В огляді-конкурсі брали участь народні аматорські оркестри, інструментальні ансамблі, троїсті музики, кращі колективи та солісти-інструменталісти районних, міських, сільських клубних закладів, мистецьких шкіл та установ освіти Волині. Відрадно, що перше місце - за представниками району - зразковим аматорським ансамблем народної музики «Дударик» Голобського будинку мистецтв. Окрім того, третю сходинку у конкурсі посіла вихованка Люблинецької школи мистецтв Дарина Страхова.

  Джерело: відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

26-02-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top