top


Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Ковельчани за послуги РЖКП платитимуть більше

 Чи не вперше у Ковелі відбулося виїзне засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке провели в актовому залі РЖКП №2. Сталося це через те, що на попередньому засіданні (минулого четверга) члени виконкому під натиском громадськості не дійшли згоди щодо питання про коригування тарифів на послуги, які надають РЖКП. 

  До комунального підприємства прибули члени виконкому, чимало громадських активістів, ковельчани і, звісно, участь у засіданні взяли й самі працівники даної сфери. Найперше керівники РЖКП намагалися пояснити причини коригування тарифів. Зокрема, начальник ЖЕКу №1 Віталій Солов’янчук повідомив, що вони змушені переглядати ціну за послуги через ріст мінімальної заробітної плати. Адже, за його словами, аж 70 відсотків від тарифу становить саме заробітна плата працівників. 

  «На нашому підприємстві працює 115 чоловік, з них - 85 знаходиться на мінімальній заробітній платі. … В основному тариф коригується на 5-6 відсотків, бо в нас у різних будинках різна кількість послуг і тому різне підняття. Основна причина коригування тарифу – це збільшення мінімальної заробітної плати. … На сьогоднішній місяць у нас підприємство по утриманню будинків вже має збитків на суму107 тисяч», - наголосив доповідач.  

  Свої цифри назвала і начальниця РЖКП №2 Наталія Гейко. Зокрема, вона зауважила, що комунальне підприємство №2 вже в мінусі на 225 тисяч гривень. І щоб не стати збитковим, вони перекривають «недостачу» надходженнями від інших видів своєї діяльності. 

  Втім, прибулі на засідання отримувачі комунальних послуг нарікали на те, що вони не розуміють за що платять чималі суми грошей, говорили про непрозору систему надавання і отримування послуг, здебільшого неякісну роботу комунальників. Люди прагнули почути конкретну інформацію щодо діяльності підприємств. А коли дізналися про суму посадового окладу одного із начальників РЖКП, яка становить більше дев’яти тисяч гривень на місяць, обурилися, чому не вистачає грошей на заробітну плату звичайному двірникові. Щоправда, міський голова Олег Кіндер тут же зауважив, що в тарифі не закладена заробітна плата керівників підприємств. 

  «Я готовий платити, але я маю знати за що плачу. Те що тарифи будуть рости, то так. Сьогодні держава списала це все на нас», - обурювався  ковельчанин Юрій Карпович Олексюк.
  Заступник міського голови Андрій Товстига поінформував людей, що з першого травня нинішнього року повністю вступлять у дію нові зміни до законодавства щодо комунальної сфери і тоді мешканці багатоповерхівок матимуть можливість самостійно обирати собі послуги, які їм надаватиме те чи інше комунальне підприємство, і коригувати тарифи. Для цього будуть проведені збори квартиронаймачів у всіх будинках. 

  Зрештою, після довгих емоційних розмов і суперечок члени виконкому одноголосно ухвалили рішення про коригування розміру плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивозу побутових відходів, технічне обслуговування та ремонт ліфтів. 

    
 

21-02-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, КанцтоварыГалерея
Розклад руху автобусів
Колискові
 
counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top