top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

На ковельській трасі продовжують експеримент із ямковим ремонтом доріг. Відео

 Асфальтове покриття дорожники «латали» у селі Копачівка, що на трасі Луцьк-Ковель. Так на Волині продовжують експеримент із ямковим ремонтом доріг. Для цього застосовують спеціальну техніку, привезену із Білорусі. Про це повідомляє Суспільне телебачення.
 Ігор Глушаков – представник білоруського заводу-виробника  показує рециклєр асфальтобетону, техніку напередодні привезли на Волинь із Білорусі. Каже: через годину відремонтованою ділянкою дороги можуть їздити автомобілі.
 «Засипаємо туди суміш, упродовж 20 хвилин нагріваємо, додають  реагент, через дві хвилини все готово. Уклали, все вистигло і можна пускати автомобілі», - розповідає Ігор Глушаков, начальник відділу збуту білоруського заводу
 «Ями на дорозі в Копачівці латають за новими технологіями, заразом випробовують нову техніку привезену з Білорусі. Сьогодні ми проводимо експеримент, хочемо перевірити два моменти, по –перше, подивитися як ця техніка себе веде.  І другий момент: є різні хімічні добавки, які використовуються і дають якусь гарантію цього ремонту, ми проводимо проби, з використанням цієї добавки, без неї.  Будемо досліджувати, як воно себе поведе», - розповідає начальник служби автомобільних доріг області Анатолій Посполітак.
 Сергій Рачок, експерт: «Дана технологія дає можливість використовувати матеріал, який вже лежить на дорозі, регенерувати бітум, який у ньому знаходиться і вкладати його безпосередньо назад, ми отримуємо асфальт, який маєм високі фізико-механічні властивості, цей ремонт ефективний і дешевий».
 Павло Романюк, машиніст екскаватора: «Не буде воно стояти. Я  вже все перебачив,  в нас були такі бочки і гріли, і смолою бітум заливали, воно все одно не тримає, ями є ями. Треба, щоб одразу робилося, а не так, що приїхали зробили, а там вже вибилося. То є показуха».
 Нагадаємо, експеримент із ямковим ремонтом на Волині розпочали у січні 2019. Нині триває експертиза відремонтованих ділянок, - розповідає Марія Гаць - керівник лабораторії Служби автомобільних доріг в області. 
 Марія Гаць, керівник лабораторії Служби автомобільних доріг в області: «Буквально 3 квадратних метри зробили на ділянці в Луцьку, в лабораторних умовах все добре, далі ми спостерігаємо. Це асфальтоґранулянт, веземо в лабораторію, будемо випробовувати на залишки вмісту бітума і його склад, будемо визначати, аби працювала ця установка».
 Схожу на білоруський рециклєр установку використовували на Волині  раніше, нині ця техніка застаріла, на ній можна виробити до півтори тонни суміші за добу, - каже Анатолій Посполітак.
Анатолій Посполітак, начальник Служби автомобільних доріг області: «Сподіваємося  вийти на 4-5 тон, це не 1, 5, зараз вираховують скільки пального потрібно і чи це економічно вигідно».
 Якщо експеримент вдасться, білоруську техніку обласний «автодор» орендуватиме, про купівлю такої поки не йдеться – каже тимчасово виконувач обов’язків директора волинського «автодору»  Юрій Каленюк. Коли дорогу в Копачівці відремонтують капітально? - запитали ми у заступника голови ОДА Валентина Цьося, який теж приїхав подивитися на експериментальний ремонт. На наше питання він відповів так: «Цей напрямок буде продовжений, коли будуть дозволяти погодні умови, кінець березня, гроші сюди вже розподілені, думаю до Переспи дійдемо».
 
 

20-02-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top