top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельчани взяли участь у святковому дійстві “Ніч, щоб сяяти”

 У Луцьку 8 лютого відбувся справжній бал для людей з інвалідністю «Night to Shine», що перекладається “Ніч, щоб сяяти”. 


 
Проведення такого свята – світова практика, започаткована 5 років тому. Подія охопила понад 700 міст на 6 континентах, а учасниками стали більш ніж 100 тисяч людей з інвалідністю.
 
Автором ідеї та спонсором «Night to Shine» є фундація Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA). В Україні, окрім Луцька, в цей день таке дійство провели у Києві, Львові і Одесі. Головними натхненниками заходу на Волині стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр “Агапе”. Організатором була церква «Фіміам».
 
 У Луцьку «Night to Shine» влаштували вперше. На незабутній вечір прибули 80 волинян, які мають проблеми зі здоров'ям. До підготовки свята долучилося близько 150 волонтерів – перукарі, візажисти, люди, які готували смаколики, були задіяні до різних справ.  
Почесним гостем казкового дійства стала і громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”. Наші дівчата та хлопці, а це: Сахарук Максим, Гелетуха Олег, Вакульський Олександр, Кравчук Володимир, Яренчук Ольга, Набруско Євгеній, Ринковська Катерина - всі з міста Ковеля, Шевчук Софія (с.Майдан), Білінець Тетяна (с. Білин), Листовнича Ірина (с.Черемошне), Барбарук Олександр, Паталій Борис (с.Погіньки), Лисюк Володимир, Якобчук Тарас (с.Волошки), а також два волонтери Лисюк Олена та Ринковська Світлана поринули в неочікувану казку. 
 
 Цього дня на їх чекав: святковий макіяж і зачіски, чарівні бутоньєрки, жива музика, дефіле червоною доріжкою, спалахи фотокамер, бенкет та подарунки, а також поїздка на лімузині. На заході відбулася коронація усіх королів та королев. Адже, зі слів організаторів, кожна людина в очах Бога є королем і королевою. 
 
Панувала тепла атмосфера, отримали багато нових вражень та позитивних емоцій. Спілкування, нові знайомства та друзі, фотосесії... Це був чудодійний, духовний вечір... 
“Мені дуже сподобався бал. В Україні проводиться мало заходів такого масштабу. Я думаю, що їх варто було б організовувати більше, бо люди на візках рідко відвідують такі події. Вони загалом рідко бувають у якихось кафешках чи на концертах, бо немає доступності. А тут підготували такий захід, облаштували всі необхідні умови. Люди можуть поспілкуватися, відпочити, зробити фото у різних фотозонах. Зрештою, побачити один одного. Для мене це дуже потужний захід. Я думаю, що всі були в захваті”, - ділиться враженнями королева балу Ольга.
 
 Хочеться щиро подякувати організаторам та всім-всім волонтерам, які нас супроводжували протягом усього дня, які стали для нас друзями. 
Бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття, невичерпної енергії, сімейного благополуччя і процвітання. Надіємось на подальшу плідну співпрацю!

 

 
 
Ольга Яренчук,
прес-секретар громадської організації 
«АСОЦІАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ 
  «ДОБРОДІЯ В ДІЇ»

-
-

11-02-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top