«ТЦК»

«Вокар-Ковель» за крок від перемоги у Чемпіонаті Волині

У восьмому турі Суперліги Волині з футзалу «Вокар-Ковель» на паркеті луцького СК «Арена Спорт» зустрічався з одним із фаворитів регулярної першості місцевим «Луцьксантехмонтаж», із яким добре знайомий по футбольному Чемпіонату області, пише Kovel.TV

«Вокар-Ковель» за крок від Чемпіонцтва

Із перших хвилин матчу, який із впевненістю можна назвати центральним у передостанньому  турі, ковельчанам вдалося швидко заволодіти ініціативою і другий же удар виявився результативним. Після розіграшу кутового Володимир Хмелярський (5:43) влучно пробив по воротам лучан і відкрив рахунок у протистоянні. Ковельська команда й далі спокійно контролювала м'яч, а «монтажники» відповідали різкими конратаками, одну з яких на екваторі першого тайму точним ударом завершив Дмитро Горщарук (13:25) і відновив паритет у зустрічі. Пропущений гол не вплинув на «червоних», які через три хвилини стараннями Віталія Романчука (18:30) знову вийшли вперед. Згодом гра вирівнялась, однак впевнені дії голкіперів обох команд залишили рахунок у першій половині зустрічі незмінним — 2:1.

Після перерви «ЛСТМ» виглядав значно потужніше та створив чимало гольових моментів, які в свою чергу, успішно нейтралізовував Дмитро Дувакін. До 25-ої хвилини матчу, вболівальники спостерігали футзальні «гойдалки», які супроводжувались перемінними атаками та моментальною втратою м'яча у виконанні обох команд. В останній п'ятихвилинці ковельчани блискуче відповіли на черговий контрвипад «монтажників» і Олександр Портянко (45:16) збільшив перевагу «Вокару» до 3:1. Пропущений гол змусив «жовто-синіх» іти ва-банк, випустивши на майданчик п'ятого польового гравця. І треба віддати їм належне, вони закрили «червоних» на власній половині та створили кілька гострих моментів. Однак підопічні Романа Бірука гідно витримали пресинг суперників, а на останніх секундах зустрічі Олександр Ліщук (53:58) поставив крапку в матчі — 4:1 на користь ковельчан.

(Удари по воротах: 12:12. Удари у рамку воріт: 9:7. Сейви: 6:5. Фоли: 3:4)

Після цієї надважливої перемоги «Вокар-Ковель» і ФК «Надія» (Хорів) із 19-ма пунктами в доробку очолюють турнірну таблицю першості. За іронією долі, саме ці команди зустрінуться в наступну суботу в останньому турі, який і визначить переможця регулярного чемпіонату Суперліги Волині з футзалу. Для золотих медалей ковельчанам вистачить нічиєї, адже «Вокар-Ковель» — безперечний лідер сезону 2018/19 за різницею забитих і пропущених голів — 36:11.

05-02-2019
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Хімчистка Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом