У Ковелі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Фото

У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об'єднанні після капітального ремонту відкрили частину амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 (1 поверх), що знаходиться на вулиці Театральній, 16. Відкриття відбулося сьогодні, 8 листопада. Оглянули оновлені приміщення міський голова Олег Кіндер та головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук. Про це пише КовельPost.
Варто зауважити, що завдяки співпраці міської влади та медичного об'єднання за останні роки вдалося здійснити значний обсяг ремонтних робіт у закладах охорони здоров'я міста Ковеля для покращення умов для медиків та пацієнтів, придбати новітнє обладнання.
У приміщенні повністю відремонтували кабінети лікарів, коридор, маніпуляційний кабінет. Вони обладнані всім необхідним згідно табеля оснащення. Закупили й нові сучасні меблі. Усе це стало можливим за рахунок коштів Національної служби здоров’я України, які отримало Ковельське МТМО. Варто зазначити, що на першому поверсі поліклініки, окрім кабінетів лікарів, обладнано й палати денного стаціонару, де пацієнти, котрі не потребують цілодобового нагляду лікарів, зможуть проходити певні медичні процедури.
Нагадаємо, що у квітні цього року було зроблено капітальний ремонт другого поверху цього ж приміщення поліклініки на вулиці Театральній,16. Тоді ж були придбані й нові меблі, комп’ютерна техніка та медичне обладнання за кошти, які Ковель отримав від НСЗУ у відповідності до кількості підписаних декларацій з сімейними лікарями та терапевтами.
Довідково:
Національна служба здоров'я України — центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій. 08-11-2019
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки

.