top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
Колискові
Галерея
 
 

Голобські школярі побували на "Науковому пікніку". Фото

 Вперше на території опорного освітнього закладу "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія" селища Голоби" відбувся пілотний проєкт "Науковий пікнік".  До речі, Голобська школа - це перший навчальний заклад, який дав старт цьому проєкту.

 Учні школи мали можливість відвідати різні наукові локації. Зокрема, волинські рятувальники навчали школярів правилам безпеки в рамках проведення інтерактивного науково-популярного заходу. Сапери ДСНС, використовуючи для навчання макети вибухонебезпечних предметів минулих воєн, які найчастіше знаходять на території області, показували як правильно поводитися в разі виявлення небезпечних предметів. Особливо наголошуючи, що найбільшу загрозу небезпечні знахідки становлять для маленьких допитливих дітей, адже під час бойових дій терористи можуть сховати вибухівку навіть в іграшку.

 Лікар сектору медичного забезпечення та медико-біологічного захисту УДСНС України у Волинській області Василь Дерун розповів про надання невідкладної медичної допомоги при екстремальних станах, а також проведення серцево-легеневої реанімації.  Він наголосив, що найголовніше тут не розгубитися і не втратити жодної секунди, надто важливої для життя.

 А інспектори патрульної поліції розповіли учням про особливості роботи служби та нагадали про основні правила дорожнього руху. Поліцейські дозволили дітям посидіти в службовому автомобілі та сфотографуватися у ньому.

 Також сюди завітали фахівці з профорієнтації Ковельського міськрайонного центру зайнятості.  На їхню думку, захід є потрібним і цікавим, адже такі зустрічі допомагають дітям обрати собі майбутню професію.
 Зацікавлення викликали також тести з профорієнтації та презентація «Професії майбутнього». Протягом заходу для учнів демонструвалися анімаційні відеоролики «Ким бути?».

 У заході "Науковий пікнік" взяли участь й представники медико-біологічного та хімічного факультатетів. Вони дали можливість школярам відчути себе справжніми хіміками та біологами.

 До слова, за активну підтримку у проведенні заходу та внесок у розвиток інтелектуального потенціалу Волинської молоді доректору навчального закладу Наталії Хомяк, де відбувся "Науковий пікнік", від Волинського інтституту  підтримки та розвитку громадських ініціатив вручили подяку.


-
07-11-2019
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Продаж профнастилу, металочерепиці
Розклад руху автобусів
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top