top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

У Ковелі дитяча поліклініка переїхала. Фото

Сьогодні у Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки. Реконструкцію приміщення здійснено за кошти Світового банку.
В урочистій події взяв участь міський голова Олег Кіндер. Він найперше привітав колектив ще з одним успіхом, - пише Ковельрада. Також Олег Олексійович пригадав, що спочатку були дещо інші плани - провести капітальний ремонт нинішнього поліклініки на вулиці Олени Пчілки,19. Проте, спеціалісти, які обстежили об’єкт, зазначили, що він перебуває в аварійному стані і жодних надбудов, кардинальних перетворень не витримає. Тоді і виникла думка задіяти площі пологового будинку. Цю ініціативу підтримало і керівництво МТМО.
- Дуже радію, що на сьогодні ми уже маємо результат. Поліклініка скоро прийме своїх перших маленьких відвідувачів. Переконаний, що їх зустрінуть чудові спеціалісти, фахівці своєї справи, - підкреслив Олег Олексійович.
Завідувач дитячої поліклініки Леся Гончарова провела невелику екскурсію закладом. Розповіла, що на першому поверсі працюватиме чотири лікарі-спеціалісти, також тут розміститься реєстратура, лабораторії, подбали про сучасну санітарну кімнату, облаштували окремий вхід для пацієнтів, які матимуть підозру на інфекційні захворювання.
- Ми вклали сюди свої серце і душу. Дуже старались, аби діткам, їх батькам було комфортно у нас, затишно, щоб вони почувались, наче вдома. Аби малеча не нудьгувала, налаштувалась на позитив подбаємо про ігровий куточок. А для настрою стіни уже ми прикрасили яскравими малюнками, також розвісили роботи юних ковельських художників, - ділиться зробленим і планами Леся Миколаївна.
 Поруч з поліклінікою розпочинає працювати бригада будівельників. Вони займуться облаштуванням нових паркувальних місць, адже з часом і потік транспорту тут теж збільшиться.
- У нас тут буде центр материнства і дитинства. В одному приміщенні працюватимуть - амбулаторія педіатрична, дитяче відділення, дитяча поліклініка, пологовий будинок, стаціонарне відділення. Подбаємо і про благоустрій території, неодмінно встановимо ігоровий майданчик для дітвори, - розповів про найближчу перспективу головний лікар МТМО Олег Самчук.
Він також зазначив, що впродовж найближчих місяців завершать ремонт і другого поверху і тоді дитяча поліклініка остаточно змінить своє місце прописки у Ковелі. Поки пацієнтів будуть паралельно приймати за двома адресами. Тож керівник МТМО перепрошує за тимчасові незручності. 

-

11-09-2019
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top