top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі «Зимовий калейдоскоп» зібрав понад 450 різноформатних малюнків та поробок. Фото

 Виставка-конкурс «Зимовий калейдоскоп» відбувається у Ковелі двадцять три роки поспіль. З роботами учасників можна ознайомитися у  виставковій залі культурно-просвітницького центру. Учора тут відбулось відкриття вернісажу та нагородження переможців.

 Свої роботи на виставці-конкурсі представили юні художники та майстри-початківці декоративно-прикладного мистецтва. У їх творах переважає новорічно-різдвяна тематика.
 Цьогоріч тут зібрали понад 450 різноформатних малюнків та поробок. Як і в попередні роки, конкурсанти творчо змагалися у чотирьох категоріях, в залежності від віку дитини, а також організатори та меценати дійства підготували найбільш активним чимало заохочувальних подарунків.

 Директор художньої школи імені Андроника Лазарчука та голова журі Олена Цьомик відзначила, що кожного року конкурс радує і дивує новими темами, фантазією, майстерністю, творчими задумами. З року в рік «Зимовий калейдоскоп» спонукає дітей до творчості, вдосконалення своєї майстерності, дає змогу порівняти свої малюнки з роботами ровесників, надихає працювати краще, аби надалі досягати результатів. 

 Гран-прі виставки-конкурсу отримала Вікторія Падун. Перемогу серед учасників віком від 13 до 15 років здобули Катерина Дацюк та Анна Чирук. У категорії від 10 до 12 років перше місце у Соломії Батюк та Анни Хільчук, а у віковій категорії до 9 років перемогу розділили Діана Оніщук та Суламіта Дорошук. У категорії «декоративно-прикладне мистецтво» найкращими визнано роботи Юліанни Коновал та Володимира Синьчука.

Чимало нагород маленькі митці отримали за високий рівень виконання та активну участь.
Своєю колективною роботою здивували учасники артстудії «Пікасо». 

 Джерело: сайт Ковельради

-
-

01-01-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top