top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 
 

У Ковелі відбулось жеребкування розподілу земельних ділянок між учасниками АТО

   На особливому контролі міської влади – питання щодо виділення учасникам АТО земельних ділянок. На сьогодні 312 захисників та родини загиблих ними забезпечені. 
 
У Ковелі також дбають, аби розподіл наділів був максимально відкритим. Зокрема, запроваджено процедуру жеребкування, - повідомили на сайті Ковельської міської ради. 
 
Тож нещодавно до виконавчого комітету запросили колишніх військовослужбовців у яких є пільги на першочергове отримання землі для житлового будівництва та які мають дозволи на її відведення в районі вулиць Сурікова-Зарічна. Загалом свій «щасливий квиток» витягло 20 осіб.
 
За словами начальника відділу земельних ресурсів Вадима Логвінова, усі залишились задоволеними умовами жеребкування, адже процедура відбувалась на очах усіх претендентів. 
 
Варто сказати, що нещодавно таким чином були розприділені ділянки між учасниками АТО в районі вулиці Луцької та Паркової. Тоді вибирали місце для своєї майбутньої оселі 46 чоловік. 
 
Аби процес забезпечення земельними ділянками цих категорій громадян був прозорим у нашому місті прийнято низку документів.
 
Відділом земельних ресурсів підготовлено відповідні Положення й Регламент, які затверджені рішеннями міської ради. Рішенням виконавчого комітету затверджено склад комісії, яка розглядає звернення учасників бойових дій, котрі брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сімей, члени яких загинули під час військових дій.
Для створення резерву земельних ділянок торік отримано схвальний експертний звіт до містобудівної документації з внесення змін до генерального плану Ковеля, який схвалено на сесії міської ради.

-
-

23-01-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top