top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі перебували юні художники з Луганщини. Фото

  Їх на Волинь запросив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Діти кілька днів відпочивали на Світязі. Там для них організували пленери, майстер-класи, вони мали нагоду поспілкуватись зі своїми ровесниками,- повідомляє сайт Ковельської міської ради.

  З гостями зі сходу у сесійній залі зустрівся міський голова Олег Кіндер. Він наголосив, що це дуже добре, коли діти подорожують, більше дізнаються про свою країну, людей, які тут мешкають.
- Ковель - надзвичайно гарне, гостинне місто, зі своїми звичаями, традиціями. Всі ми його любимо і сподіваємось, що воно трішки стане Вашим. І Вам захочеться сюди повернутись, - мовив Олег Олексійович.
  Про історію міста над Турією, його нинішній ювілей - 500-річчя надання Магдебурзького права детально розповіла зберігач фондів історичного музею Мирослава Мороз. Діти отримали на згадку сувеніри та усі разом пішли на відкриття виставки в Палац учнівської молоді.
  Помічник народного депутата Степана Івахіва Наталія Маленицька зауважила, що діти малювали Волинь ще до того, як сюди приїхати, а також вони зобразили наш край уже безпосередньо перебуваючи тут. Вона сказала, що роботи юних художників з Луганщини будуть представлені на виставці у Верховній Раді України.

  Кожен, хто завітав на вернісаж, помітив, що там були малюнки, які передають переживання і біль маленьких українців, вони живуть поряд з війною, тривогами, несправедливістю. Вони чекають з нетерпінням, коли припиняться вибухи, повернеться мир.
  Гості щиро дякували своїм новим друзям – представникам благодійного фонду «Патріоти Волині» за чудовий прийом, надзвичайно багату і пізнавальну програму, нові враження, позитивні емоції.
  Олег Кіндер, спілкуючись з дітьми, наголосив, що країна у нас одна і всі ми її повинні берегти та любити, пишатись тим краєм, де народився і виріс, та запросив приїздити на Волинь, зокрема у наше місто.
  На цьому програма перебування у Ковелі не завершилась. Для делегації вихованці Палацу учнівської молоді підготували концертну програму, разом з піцерією Класік - набори подарунків.
  Приємною несподіванкою для усіх стала пропозиція від ГО «Велика ідея» долучитись до проекту «З Батьківщиною в серці» - вишивання велетенської сорочки для Кобзаря. Діти з радістю погодились і під керівництвом ковельських майстринь теж залишили свої хрестики на унікальному виробі.

  День у Ковелі продовжила зустріч у громадській організації «Храм надії», відвідали юні митці зі своїми наставниками і виставки в культурно-просвітницькому центрі.

  Будемо сподіватись, що волинська гостинність не залишила їх байдужими. Західна Україна стала їм ближчою і більш зрозумілою, а про наш Ковель залишились добрі спогади. ---


12-07-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top