top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Найбільш працелюбні працівники Ковельського виконкому за День міста отримають відзнаки

 Сьогодні міський голова Олег Кіндер розпочав апаратну нараду з подяки на адресу своїх підопічних, а саме тих, хто був причетний до реалізації програми святкування Дня Ковеля та 500-річчя надання місту Магдебурзького права. Більше того, він навіть розпорядився відзначити найбільш ініціативних, активних та працелюбних чиновників.  
  «Саме перше, я хочу подякувати всім, хто був причетний до святкування Дня міста, до всіх заходів. Я всім дякую не чисто від себе, а від ковельчан, від делегацій, за якими хто був закріплений. Ви знаєте, дуже гарні відгуки і всі задоволені. Ще раз дякую. Трішки нам не повезло з погодою. То, я думаю, Ігор Ярославович (заступник міського голови Ігор Прокопів, - ред.) давайте підготуємо розпорядження про відзначення наших працівників», - запропонував Олег Кіндер.
  По закінченню апаратної наради подяку також висловив профільний заступник голови Ігор Прокопів і отримав навзаєм порцію гарних слів від головуючого.
   «В першу чергу я хочу подякувати вам. Ви, як профільний мій заступник, ну повірте мені, і Луцьк, і народний депутат Івахів Степан Петрович, і губернатор абсолютно були приємно здивовані професійністю проведення Дня міста. Так що, велика вам дяка», - не скупився на похвалу міський голова.
  І знову Олег Кіндер наголосив на підготовці відповідного розпорядження щодо відзначення найбільш старанних працівників виконкому. Щоправда, не уточнив, що це будуть за відзнаки: грамоти чи премії, а може разом одне і друге.  
  Втім, варто нагадати, що два тижні тому начальник фінансового управління Валентина Романчук скаржилася на брак коштів на виплату заробітної плати працівникам виконавчого комітету. Тоді ж йшлося і про те, що в казні взагалі немає грошей на премії.        
 
 

---


09-07-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top