top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі побувала місія ОБСЄ

  Відбулася зустріч першого заступника міського голови Михайла Гетьмана з керівником Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом, юристом Майклом Саліваном.
  Місія розгорнула свою діяльність на запрошення влади України у 2014 році. Із вересня того ж року у Львівському офісі представництва розпочав роботу Георгіос Каллініс. Сьогодні у його компетенції - Рівненська та Волинська області. Впродовж кількох останніх років його команда мала змогу відвідати Волинь понад 100 разів. Про це повідомляє сайт Ковельської міської ради.
  Георгіос Каллініс зауважив, що їх цікавлять питання внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, захисту прав людини, екології та релігії.
  У свою чергу Михайло Гетьман зазначив, що влада активно працює над розвитком Ковеля та дбає про усі категорії громадян.
  Чимало зроблено у місті для підтримки учасників АТО. Варто сказати, що з грудня 2014 року і до сьогодні їм та членам сімей загиблих воїнів було надано 313 земельних ділянок. На останній сесії депутати підтримали рішення про виділення наділу житлово-будівельному кооперативу «Побратими Ковеля» на вулиці Тараса Боровця, 7 та резервування ділянки для кооперативу «ВійськБуд-Ковель» на Заводській, 12. За цими адресами інвестори мають звести багатоквартирні житлові будинки для учасників АТО.
  Зупинився Михайло Олександрович і на проблемах. Зокрема, щодо ситуації із ДП «Ветсанзавод» та підтопленням грунтовими водами помешкань ковельчан. Відчуває місто дефіцит робочої сили, адже багато ковельчан змушені виїжджати на роботу за кордон.
  Багато позитивних змін відбулось за останні роки. Виділяються значні кошти на благоустрій, ремонт доріг та прибудинкових територій. Чимало зроблено для поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, культури та спорту.
  Приходять у місто інвестори. Сьогодні у Ковелі працюють три будівельні компанії. Зводяться чотири багатоповерхівки. Здається житло в експлуатацію.
  Михайло Олександрович наголосив, що влада робить усе можливе, аби місто розвивалося та було комфортним для його мешканців.
  На завершення Георгіос Каллініс подякував за теплу зустріч та отриману інформацію, позитивно відзначивши європейський напрямок Ковеля.
 

---


13-06-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top