top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Секретар Ковельської міськради не задоволена роботою комунальників, які обслуговують світлофори

  На апаратній нараді у Ковельському міськвиконкомі секретар міської ради Віра Федосюк поцікавилася: «Хто зараз дивиться за світлофорними об’єктами». Заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Дудка відповів, що цим займається КП «Добробут». Про це пише сайт «Район.Ковель».
  «Фактично договори укладені на минулому тижні по освітленню, сюди входить і обслуговування по світлофорних об’єктах. Договір укладено безпосередньо із переможцем торгів – це РЖКП № 1. Але на субпідряді по освітленню, я знаю, є договір субпідряду, який виконує балансоутримувач – «Добробут», – уточнив Сергій Миколайович.
  Віра Федосюк розповіла, що вже не перший тиждень їздить вулицею Сагайдачного і там на одному із світлофорів взагалі не працює жовте світло, «а де не є: моргає то червоне, то зелене». Мовляв, комунальникам потрібно відремонтувати світлофор і зробити обстеження по цілому Ковелю, де ще є непрацюючі світлофори.
  Сергій Дудка почав говорити, що «це – проблематика», але Віра Федосюк, яка за відсутності мера Олега Кіндера головувала на апаратній нараді, звернула його увагу на те, що зараз дерева порозросталися і листя закривають дорожні знаки та світлофори. Вона ще раз сказала, щоб комунальники зробили обстеження по місту і там, де треба – підрізали дерева, щоб все було гаразд.
  «Віро Іванівно, періодично проводяться із патрульною поліцією та балансоутримувачем об’їзди. І вони визначають всі недоліки. Кожну неділю», – доводив Сергій Дудка.
  «Ну періодично чи не періодично, але я їду по місту і бачу, чи ви там робите обстеження, чи ні. Але я, як користувач цих послуг, бачу: там – не видно знаку, там – не видно світлофора. То я ще раз кажу. Я вам даю доручення: зробіть обстеження по місту і виправте все, щоб було видно», – доручила Віра Федосюк.
  Згідно фінансових документів, управління КБ та ЖКГ перерахувало 8 червня комунальному підприємству «Добробут» за утримання вуличного освітлення 104 тис. 901 грн. А у травні за цей вид робіт «Добробут» отримав з міського бюджету 20 тис. 98 грн., а ТОВ «К.П.Верес» – 12 тис. 241 грн.

---


12-06-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top