top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі почастішали забої на каналізаційних мережах


   Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» повідомляє, що останнім часом значно збільшилася кількість викликів аварійно-відновлювальної бригади служби каналізації у зв’язку з забоями прибудинкових мереж водовідведення. Практично у всіх випадках забої викликані потраплянням до мережі різного роду харчових відходів (часто разом з поліетиленовими пакетами), тряпок, засобів гігієни, білизни. Частина такого сміття видаляється з мережі при забоях на прибудинкових територіях, однак багато його проходить далі  - в збірні та головні колектори, - повідомили в УВКГ «Ковельводоканал». 
 
Не можливо спрогнозувати в якому саме місці дане сміття буде затримуватись та може спричинити дуже серйозний забій на головних колекторах, ліквідувати який буде дуже важко через значну глибину та велику відстань між колодязями. При таких аваріях доведеться відключати від водопостачання цілі мікрорайони міста. Крім того, часткове засмічення на мережах призводить до зменшення їх пропускної спроможності і підпору на ділянках перед засміченнями. 
 
Наслідки таких підпорів є дуже негативними як для самих мереж так і для інфраструктури міста в цілому. Через значний термін експлуатації мереж герметичність стиків на деяких ділянках є порушеною, а відновити її практично неможливо без заміни мереж. При підпорі через такі негерметичні стики стічні води виходять назовні та розмивають грунт навколо колектора. Саме через таки випадки спостерігаються просідання та провали дорожнього полотна, які уже неодноразово ліквідовувалися по вул. Незалежності, вул. Грушевського, вул. Шевченка, бульварі Л. Українки, вул. Театральній, вул. Т. Боровця та ін. З кожним роком ситуація на колекторах лише погіршується і в недалекому майбутньому може призвести до колапсу.
 
Незважаючи на неодноразові звернення до громади міста через засоби масової інформації із закликами правильно користуватися мережами водовідведення кількість забоїв не зменшується.
 
На нашу думку таке ставлення мешканців міста спричинено неможливістю вчасно винести сміття до сміттєвозів через різні причини або елементарну лінь. Тому всі побутові відходи (в тому числі і будівельні при ремонтах), які проходять через отвір унітазу просто змиваються в каналізацію.
 
Для врегулювання даного питання управлінням буде ініційовано проведеня інвентаризації  багатоповерхових будинків, в яких за проектами було встановлено сміттєзбірники і сміттєпроводи та відновити їх роботу, або влаштувати на прибудинкових територіях майданчики для збору сміття з сміттєвими баками та цілодобовим доступом. Це дасть змогу мешканцям багатоповерхівок у будь-яку пору доби викидати сміття незалежно від часу приїзду спеціалізованого транспорту, роботи ліфтів, стану здоров’я та ін.. Такі заходи повинні зменшити кількість побутового сміття, що потраплятиме в систему каналізації і, відповідно, кількість забоїв на мережах  
          
Наше управління неодноразово розміщувало статті у себе на сайті та в інших засобах масової інформації щодо правильного користування системою господарсько-фекальної каналізації. Однак  жителі міста не звертають на це уваги та продовжують викидати в унітази все, що тільки проходить в отвір унітазу. 
 
В публікації викладаємо фото сміття, яке спричинило забій на мережі каналізації по вул. 8-го Березня.  На фото показано лише маленьку частинку того сміття, що працівники дістали з колектора - близько півтони обрізків тканини, білизни, засобів гігієни та ін. Даний забій попри всі зусилля не можна ліквідувати уже кілька днів.


---


10-06-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top