top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 
 

Ковельська міська гімназія відзначила 20-річний ювілей


   Міська гімназія імені Олени Пчілки святкувала свій 20-річний ювілей. З нагоди цього до закладу завітало чимало гостей. Серед них - заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, помічник народного депутата Степана Івахіва Наталія Маленицька, представники управління освіти ОДА, науковці з міста Луцька, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.
 
Гімназія радо зустріла випускників, ветеранів, батьків. Варто сказати, що це був подвійний ювілей, адже раніше тут функціонувала Ковельська загальноосвітня школа №4, яку було відкрито 60 років тому.
 
Міська гімназія імені Олени Пчілки входить до сотні найкращих закладів України. Особливою гордістю є досягнення обдарованих дітей. Сьогодні тут працює творчий, згуртований педагогічний колектив на чолі з директором Оленою Вальчук. 
 
 Вітаючи присутніх зі святом, заступник міського голови Ігор Прокопів висловив щиру вдячність ветеранам педагогічної праці та учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям. Він відзначив професійність керівника закладу, її уміння працювати творчо і майстерно, креативно і з самовіддачею.
 
Ігор Ярославович передав ноутбук для потреб закладу.
 
Олена Вальчук подякувала всім, хто примножує добру славу гімназії, хто дбає, аби тут було комфортно й затишно. А це – спільні старання міської влади, благодійного фонду «Патріоти Волині», батьків, вчителів  та учнів.
 
Особливі слова пошани вона висловила першому директору Людмилі Компанієць, яка і доклала чимало зусиль для створення першої і єдиної на Волині класичної міської гімназії.
 
Було в цей день багато подарунків, привітань, нагород.
 
Спогади, теплі слова побажань, пісні, звернення до вчителів, жарти, хвилювання – все щиро і невимушено. Бо для всіх учасників свята міська гімназія – це частина життя: хтось тут працює, навчається, сюди приводить дітей або онуків.

-
-

03-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top