top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельська юнацька збірна з футболу перемогла поляків у Барзінгхаузені

  Під час святкування 10-річчя з часу підписання Договору про співпрацю між Ковелем і Барзінгхаузеном відбувся міжнародний турнір з футболу. Про це пише сайт Ковельської міської ради.

  Юнацькі збірні цих міст та ще одного партнера  - польського  Бжега Дольного провели поєдинки у Німеччині.
  Ковельську команду підтримували – міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів, депутат міської ради Володимир Бойко.
  Також до групи вболівальників долучились наші землячки, які уже давно мешкають у Барзінгхаузені, але дуже тісно пов’язані з нашим містом, з футболом – донька і внучка відомого в Ковелі дитячого тренера Миколи Лиса Юлія та Дарина.
  Надзвичайно яскраві матчі зіграли наші спортсмени. Кожен доклав максимум зусиль, аби додому повернутись з перемогою.
  Ковельчани у першій грі з легкістю здолали німецьких суперників – 4:1.  Полякам теж вдалося обіграти цю команду - 3:1.
  Більш напруженим був поєдинок ковельчан з однолітками з Бжега Дольного. Хоча хлопці і вели в грі, але опір був надзвичайно сильним і у будь-який момент хід зустрічі міг змінитись. Та наші футболісти не підвели. Вони постійно атакували і м’яч знову ж таки чотири рази відправили у ворота. Полякам вдалося забити один гол. Тож знову – 4:1 на користь українців.
  Найперше команду привітав міський голова та уся група підтримки, яка зібралась на стадіоні. Олег Олексійович відзначив прекрасну підготовку спортсменів, хорошу командну гру і подякував за чудовий результат.
  Вручаючи ковельчанам кубок, бургомістр Барзінгхаузена Марк Ламан пожартував, що вони спеціально дали можливість гостям виграти. Але разом з тим зауважив, що команда з України продемонструвала достойну гру.
  Самі ж переможці не стримували емоцій. Зокрема, Богдан Залібський каже: «Ми сьогодні налаштувались на перемогу. Дуже хотіли виграти. Суперники були сильні, та все ж важчий матч був з поляками. Гарно тут ще й  відпочиваємо. Приймають нас чудово. Думаю, вражень додому повеземо море».
  Капітан команди Назар Дрегель теж підтримує свого товариша: «Поїздка фантастична. Багато побачили. Приємно подивували дороги. Хотілося, щоб і у нас були такі. Грали на класних полях, дуже якісних. Хороша організація турніру. Ми серйозно готувались, тому й виграли».
  Найбільше, напевно, переживав за свої вихованців тренер Юрій Романчук. А по завершенню турніру щиро радів успіху: «Раніше нам не приходилось так далеко  їздити на турніри. Адже це важко фінансово. Не всім батькам під силу виділити такі кошти. Тому щиро дякуємо за таку можливість і міській владі, і звичайно за те, що нас запросили».
  На думку тренера, це ще й хороший досвід для юнаків: «Поля тут надзвичайні, приймають гарно.  Це дасть нам натхнення для подальших ігор, до нової праці. Спробували свої можливості з європейськими командами.  Це  чудова практика для нашого колективу. Навіть були такі розмови між хлопцями – можливо нам це сниться». 
  Німецькі партнери для команди влаштували ще й чудовий відпочинок. Ковельчани цілий день провели у парку розваг. А ще - спілкування, нові знайомства, друзі.
  Додому повернулись з перемогою і  яскравими спогадами.
  До слова, на День міста футболісти з Барзінгхаузена  приїдуть у Ковель та зіграють з нашою командою.
 


---


16-05-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top