top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Угоді про співпрацю між Ковелем та Барзінгхаузеном 10 років. Фото

 З цієї нагоди у Німечччині відбулись урочистості, в яких взяла участь офіційна делегація  на чолі з міським Ковельським головою Олегом Кіндером. Також цьому був присвячений  міжнародний юнацький турнір з футболу, де грала наша команда. Перед мешканцями німецького міста виступали мистецькі колективи Ковеля – дитячий танцювальний ансамбль «Дзвіночок» та  гурт «Барви». Про це пише сайт Ковельської міської ради.
  Варто зауважити, що дружба між Ковелем і Барзінгхаузеном має значно довшу історію. Ще в 1992 році перша група наших дітей поїхала туди на відпочинок. І відтоді щоліта мешканці цього милого містечка у Нижній Саксонії гостинно зустрічають наших хлопчиків та дівчаток.
  На честь ювілею Барзінгхаузен також приймав гостей з інших міст-партнерів – польського Бжега Дольного, французького Мон-Сент-Енья́на та німецького Вурцена.
  Було організовано чимало спільних заходів. Серед них – міжнародна ярмарка, де кожне місто презентувало свої національні страви. У цей час на головній площі виступали наші митці, яким від душі аплодували присутні.
  Кульмінацією став урочистий прийом бургомісра Барзінгхаузена Марка Ламана. Він привітав усі делегації, але найбільше у своїй промові зупинився на історії відносин з Ковелем. Пан Ламан наголосив: «За 10 років наше партнерство розвивалось. Крім того, що у Барзінгхаузен приїжджали діти на канікули, також запрошувались мистецькі колективи. Наша співпраця – це обмін досвідом,  дружні візити, спілкування».
  Бургомістр підкреслив: «Не перестаю дивуватись сердечності  і гостинності українців. Коли побував у Ковелі переконався, що Україна прагне в Європу. А наша дружба тільки сприяє тому, щоб це сталось швидше».
    У свою чергу Олег Кіндер подякував німецьким партнерам, зазначивши: «Влада Барзінгхаузена, його мешканці та благодійники впродовж тривалого часу проводять масштабну безкорисливу роботу, організовують відпочинок та цікаве дозвілля наших дітей, долучають їх до європейської культури, оточують увагою, любов’ю і теплом. Спасибі за доброчинну діяльність, великодушність і щирість. Засвідчую Вам велику повагу й визнання. Висловлюю сподівання, що наша співпраця буде лише зміцнюватись і розвиватись».
  Також Олег Олексійович вручив Подяку  бургомістру Барзінгхаузена. Таку ж відзнаку отримала Лілія Бішофф, яка впродовж 25 років займається благодійністю. Саме з її ініціативи і розпочалась співпраця двох міст, вона створила організацію «Допомога дітям України» і уже чверть  турбується, щоб наші хлопчики і дівчатка гарно провели канікули в Німеччині. З 1992 року на оздоровленні побувало близько тисячі юних ковельчан. В основному – це діти, яким випала непроста доля.
  До слова, уже через два тижні чергова група поїде на відпочинок у Барзінгхаузен. 
  Чимало теплих слів звучало впродовж урочистостей. Це був справжній вечір дружби і порозуміння. 
  І німецькі колеги, аби засвідчити важливість партнерства між містами, запропонували підписати угоду-підтвердження на продовження подальшої співпраці. Підписи під документом поставили Ковельський  міський голова Олег Кіндер та бургомістр Барзінгхаузена Марк Ламан.
  Про перемоги нашої футольної команди та виступи ковельських митців у Базінгхаузені читайте у наступних матеріалах.
 
 


---


15-05-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top