top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Заплановані заходи з ліквідації наслідків діяльності ковельського ветсанзаводу виконані

   Відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році. Розглянуто понад тридцять питань порядку денного. Члени виконкому заслухали звіт керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП “Укрветсанзавод”, Андрія Товстиги, - повідомили на сайті Ковельської міської ради. 
Заплановані заходи з ліквідації наслідків діяльністі ковельського ветсанзаводу виконані
На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня, так класифікувала події на підприємстві у Ковелі спеціальна комісія ДСНС, уряд визначив перелік заходів та на їх виконання виділив 17 мільйонів гривень. Крім того, 1,3 мільйона гривень отримали з обласного резервного фонду. Майже 2,2 мільйони скеровано з міської казни. 
 
Роботи проводили в двох напрямках. Перший — ізоляція відходів. Регіональна комісія прийняла рішення помістити їх у бетонні резервуари, що є поряд. Ці ємності належали колишньому крохмальному заводу. Підготовка семи резервуарів обійшлася в 1,5 мільйона гривень. Кошти використали на очищення, гідроізоляцію стінок, монтажні роботи з перекриття .
Зроблено також капітальний ремонт під’їзної дороги (1,5 мільйона). Перевезено відходи тваринного походження у ємності. Тут є економія - з запланованих 815 тисяч гривень, використали на 66 тисяч менше. Це пов’язано з тим, що ДП «Укрветсанзавод» не було визначено точну кількість сировини, що зберігалась на підприємстві. У результаті Держпродспожслужба надала орієнтовну цифру. Загалом у ємності перемістили 2536 тонн решток. 
 
Другий напрям ліквідації наслідків надзвичайної ситуації — забезпечення питною водою населення, яке проживає в санітарно-захисній зоні Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». 
 
Внаслідок недотримання вимог технологічного процесу та строків перероблення відходів сталось забруднення підземних вод нітритами та амонієм (аміак). З перших днів надзвичайної ситуації і до сьогодні питну воду сюди привозять. Тому 14 із 17 мільйонів — це кошти на влаштування мереж централізованого водопостачання. Роботи, як і планували, виконали на дев’яти вулицях. 
Загалом на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації використано понад 20 мільйонів 340 тисяч гривень. Кошти резервного фонду державного бюджету освоєні на 99,11 %.
 
У 2018 році будівництво мереж триватиме. Зокрема, у головному кошторисі Ковеля передбачено 8 мільйонів 700 тисяч на завершення робіт з облаштування магістрального водогону. Ще 1,5 мільйона – на вуличні мережі.
 
Виконком розглянув та прийняв рішення з інших важливих питань життєдіяльності ковельчан та міської громади вцілому, серед яких: про організацію харчування дітей у навчальних закладах міста у 2018 році, щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, про оптимізацію автобусних маршрутів, про виділення матеріальної допомоги на лікування хворим на онкологічні захворювання, а також особам, які прийняті на військову службу за контрактом в Збройні сили України, сім'ям, рідні яких мобілізовані, та інші.


---


11-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top