top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Олег Кіндер підозрює, що КП «Верес» хоче «розвалити комунальні підприємства» Ковеля

   Ковельський міський голова Олег Кіндер повністю поклав відповідальність за функціонування житлово-комунального господарства міста в зимовий період на ТзОВ «К.П. «Верес», тобто на приватну фірму, яка, за його ж  словами, зуміла перебрати на себе до 90 відсотків усіх комунальних видів послуг. Про це він заявив на черговому засіданні виконавчого комітету, коли мова зайшла про роботу комунальних підприємств міста. 
До слова, КП «Верес»  є домоправителем понад сорока житлових багатоквартирних будинків, виконує роботи щодо озеленення, освітлення місць загального користування, прибирає і вивозить сміття, а з початку нинішнього року ще й займається снігоочисними роботами. 
Олег Кіндер попросив свого заступника з комунальних питань Андрія Товстигу поінформувати членів виконкому про проведені тендери по наданню різних видів комунальних робіт та назвати переможців цих конкурсів. Звісно, що доповідач, як і очікувалося, у своїй інформації найчастіше згадав підприємство «Верес», з яким місто вже підписало відповідні угоди, і до керівництва якого, зі всього видно, в Олега Кіндера накопичилося чимало неприємних запитань. До речі, директором по комунальному господарству ТзОВ «К.П.»Верес» є екс-начальник відділу комунального господарства міськвиконкому Олександр Балак, якого після скандальної історії щодо перейменування вулиць, Олег Кіндер попросив звільнитися.
«Добре, що вже бізнес десь ходить і надає послуги, але є погано те, що ті послуги на сьогоднішній день по досвіду нашої роботи за минулий рік, де КП «Верес» виграло, дуже багато претензій. Тому що, коли ми з нашими комунальними підприємствами оперативно вирішуємо питання, то до КП «Верес» у нас, повірте мені, є дуже багато запитань. Я вам надам інформацію в частині озеленення, коли КП «Верес» за 28 копійок готове обрізати одне дерево. Для мене – питання: «Це доброчинна якась організація КП «Верес» чи бізнес структура, чи це – спеціально, щоб розвалити наші комунальні підприємства?» - обурювався Олег Кіндер. 
Він доручив своєму заступнику пильно слідкувати і контролювати виконання всіх робіт, прописаних у тендерних умовах.  
«Всі умови тендера, які були виставлені, наскільки вони виконуються. Тому що сьогодні – ми, як влада, маємо їх контролювати», - підсумував головуючий. 


---


11-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top