top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Вихованці ковельських дитсадків отримали подарунки від міської влади

   Вперше цього року з ініціативи міського голови Олега Кіндера у Ковелі придбано новорічні подарунки для вихованців усіх ДНЗ міста. На це з місцевої казни було використано 160 тисяч гривень. Секретар міської ради Віра Федосюк каже, що цю пропозицію підтримали депутати, проголосувавши за рішення щодо виділення коштів за рахунок перевиконання надходжень до бюджету у 2017 році, - повідомили у Ковельській мерії. 
За словами начальника управління освіти Віктора Бичковського, нині 14-ть дитсадків Ковеля відвідують 3 тисячі 222 дитини. Усі вони отримали подарунки від влади. До слова, прагнули, аби, відкривши мішечок, наші хлопчики і дівчатка не розчарувались. Вибирали найкращу і найякіснішу продукцію. Так хотілось догодити малюкам.
 
Як відзначили батьки, «подарункове меню», справді порадувало. Серед смаколиків - шоколадні, карамельні, вафельні, желейні, глазуровані цукерки. Тож кожен добрав собі щось до смаку. 
 Як розповіла нам Оксана Сачук, мама маленьких Вікторії і Анатолія, які відвідують дитсадок «Казка»: «Це було приємною несподіванкою і для малечі і для батьків. Завершилось свято, яке теж дуже усіх вразило оригінальною постановкою. І тут - кожен його учасник отримує пакунок. Звичайно діткам важко осягнути, що це їм передав міський голова, а ми були приємно подивовані такою увагою до маленьких ковельчан».
 
Пані Оксана продовжує: «Взагалі цей рік якийсь особливий для нашого садка. Стільки позитивних змін. Прийшли після літа, а тут - новенькі вікна. А свято, яке фантастичне підготували вихователі для нашої малечі - «Новий рік в аеропорту». Скільки потрібно було потрудитись, провести репетицій. Ми не впізнали своїх дітей. Вони грали як справжні актори. Це була незабутня казка в «Казці». А ще додали настрою - і хороші цукерки. Хочеться від душі за все подякувати і владі, і працівникам закладу».
Ведучи мову про новорічні свята, завідувач ДНЗ №3 Наталія Сидорук зауважила, що вперше за роки  незалежності такий приємний сюрприз ми отримали від влади. Увага завжди має високу ціну. І цей жест достойно оцінили батьки, педагогічні колективи і діти.
 
Варто додати, що уже п'ятий рік поспіль у Ковелі школярі початкових класів та дошкільнята отримують солодкі набори і від благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Цей рік не став винятком. Тож нинішні зимові свята для ковельської малечі - удвічі “солодші”.


---


11-01-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top